Registrace

Foster The People - album vychází 25.7.2011

Foster The People - album vychází 25.7.2011

Nový objev na indie-popové scéně, kapela Foster The People, pochází z kalifornského Los Angeles a založil ji Mark Foster v roce 2009. Dalšími členy skupiny jsou Cubby Fink a Mark Pontius.

Jejich kariéra začala nevinně, když začátkem roku 2010 vydali ve vlastním nákladu track „Pumped Up Kicks.“ Ten byl původně umístěn jen na jejich webové stránky, a to čistě pro potřebu svých kamarádů a nejbližších. Ale jeden fanoušek poslal skladbu druhému, ten dalšímu… až nakonec vše skončilo v rukách redaktorů Guardianu a NME.

O rok později má „Pumped Up Kicks“ na kontě více než 6, 5 miliónu přístupů na YouTube a na pultech se konečně objevuje i regulérní debutové album „Torches.“ To vyšlo již začátkem prázdnin a autorem všech skladeb na albu je leader skupiny Mark Foster.

www.fosterthepeople.com

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS