Registrace

Gate Crasher v novém klipu Ego

Gate Crasher v novém klipu Ego
19. listopadu 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Po necelém roce od posledního klipu Neusínám, přichází brněnská rocková parta Gate Crasher s dalším videem a to ke skladbě Ego. Jedná se už o čtvrtý videoklip ze zatím posledního studiového alba Bitterfly, ale podání je opět úplně jiné. Oproti předchozím videopočinům je na první pohled vidět podstatný rozdíl. Nejsou tu záběry z ateliérů, herci ani připravené scény.

Klip Ego je jakýmsi home videem z velké letní party. Tu kapela uspořádala v září 2014 na italském Garganu a nazvala ji Dovolená s Gate Crasher. Celý týden pobytu se zaznamenával a následně jen sestříhal. Žádné záběry ani scény nebyly dotočeny.

„S nápadem na dovolenou s fanoušky za námi přišla jedna brněnská cestovní kancelář. Rozhodli jsme se to zkusit, i když to byl pro všechny krok do neznáma, a nakonec nás byl plnej autobus. V tu chvíli nás napadlo celej ten večírek natočit a udělat z toho klip k na Ego. K Bitterfly jsme natočili už 3 klipy k písničkám Stále hledám, Mrtvá a Neusínám a tohle nám přišlo jako super šance, jak udělat Ego úplně jinak. S těma klipama jsme se asi trošku zbláznili, ale neskončíme ani u čtyř. Do konce roku máme v plánu ještě jedno poslední překvapení z Bitterfly, pak už začneme naplno makat na další chystané desce Nevynecháš!" popisuje frontman Ondra Novák.

Dovolená s Gate Crasher probíhala v areálu Villaggio Riccio poblíž městečka Mattinata. Kapela si sebou vezla kompletní aparaturu včetně zvukaře a během týdenního pobytu odehrála dvě improvizovaná vystoupení přímo v kempu. Nechyběl ani karaoke večer, sportovní turnaje a spousta dalších aktivit.

„ Udělali jsme z toho takovej šílenej večírek. Pobytu u moře, jak si ho každej obvykle představuje, se to asi podobalo dost vzdáleně. Kdybychom tam byli další týden, tak by to možná někteří už nerozdejchali." dodává baskytarista Macek.Kapela Gate Crasher za dobu svého působení vystupovala na největších letních festivalech, hrála s předními českými interprety a zahraničními hvězdami (Aerosmith, Ozzy Osbourne, Korn, Iron Maiden..). Má za sebou tři vydaná studiová alba (Chocolate Rabbit (2006), Recycled (2010), Bitterfly (2012)). Nedávno oznámila přípravu další desky s názvem Nevynecháš!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS