Registrace

Gossip – Praha – SaSaZu 26.6.2010

Gossip –  Praha – SaSaZu 26.6.2010
14. června 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Již za necelý měsíc se v pražském klubu SaSaZu představí českému publiku fenomenální americká skupina Gossip. Jako předkapela vystoupí kapela Toxique.

26.6. 2010 představí americká skupina Gossip živě českému publiku skladby ze svých alb, jako host vystoupí česká kapela Toxique.

Poslední album Gossip s názvem Music For Men vyšlo koncem minulého roku a setkalo se s velmi kladným hodnocením hudebních kritiků jak u nás tak v zahraničí.

Frontmankou kapely je nepřehlédnutelná Beth Ditto, která bourá mýty o ženské kráse.

Dalšími členy kapely jsou Brace Paine /kytara, basa, klávesy/ a bubenice Hannah Blilie.

Jako předkapela Gossip v pražském klubu SaSaZu vystoupí kapela TOXIQUE, aktuálně bodující s novým singlem a videoklipem „Shout“

Toxique bodují nejen v rádiových, ale i televizních hitparádách se skladbou Shout, která tak předznamenává jejich další, druhé album naplánované na konec srpna.

Mezitím si však stačili „odskočit“ zahrát pro všechny návštěvníky Expa v Šanghaji v rámci Českého dne. Zranění si přivezla zpěvačka Klára Vytisková z vystoupení (3.6.2010) v Bruselu, kde vystoupili Toxique v Pražském domě. Během dnes již „tradičního Toxiqueckého vystoupení“ si Klára Vytisková nalomila nohu při seskoku z pohovky.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS