Registrace

HELTAH SKELTAH

HELTAH SKELTAH
13. října 2008 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Po 8 dlouhých letech co tahle skupina vydala své poslední album to vypadá že se dá tahle skvělá skupina opět dohromady,a jestli tomu tak opravdu je se dozvíte v tomhle článku.

Už je to dlouhých 8 let co jezdci ze stáje DuckDown Sean Price a Da Rockness Monsta společně vydali album. Po posledním, ne přílíš kladně kritizovaným, albem Magnum Force, které bylo pro jedny skvělým počinem a pro druhé zklamáním jenž nepřesáhlo hranice prvního alba Nocturnal jeli oba dva solově a at´ jste na jakékoliv straně, dne 30. Záři by jsme se všichni měli ( tentokrát snad už opravdu  ) dočkat dlouho očekávaného počinu D.I.R.T. ( Da Incredible Rap Team ), který jak všichni doufáme vrátí tyto jezdce z Bucktownu zpátky do hry, kde je poslední dobou potřeba kvalitních počinů. Jako producenti by se měli objevit Marco Polo, Khrysis, Black Milk, Alchemist a další.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS