Registrace

Hip Hop Jam festival již za měsíc

Hip Hop Jam festival již za měsíc

Chceš mít informace o skyboxech na letním Hip Hop Jamu? Jak to bude vypadat v Zoo York sk8 parku nebo mrknout na osobní pozvánku od Tashe z Alkaholiks? Kontroluj novinky níže a těš se na tvou prázdninovou událost číslo jedna - Hip Hop Jam festival 2009, který se uskuteční 2. červencový víkend 10.-11.7.2009 s warm up párty ve čtvrtek 9.7.2009, na kterou bude vstup zdarma!

Hip Hop Jam festival již za měsíc! Kontroluj aktuální novinky o VIP, Zoo York sk8 parku a pozvánku od Tashe

Osobní pozvánka od Tashe (Tha Alkaholiks)

Máme tu pro vás jednu hot pozvánku přímo ze slunné Kalifornie ;-) Kontrolujte video a těšte se na Tashovo vystoupení, kterej přijede na Jam udělat bordel se svýma fellaz + Tony Tokou. Videopozvánka: http://www.youtube.com/watch?….

Již brzy očekávej osobní pozvánku od domácích kapel a samotného Xzibita! Chceš si dopřát “sky box” na Jamu? VIP lístky v prodeji od 1.6.2009! Na základě četných přání ze strany návštěvníků Hip Hop Jamu jsme se rozhodli realizovat limitovaný prodej (pouze 100 ks) speciálních VIP vstupenek, které budou nabízet následující výhody:

  • – 3denní vstup na červencový Hip Hop Jam festival 2009
  • – bezplatné VIP parkoviště v těsné blízkosti areálu
  • – bezplatný VIP kemp
  • – sólo vstup do areálu festivalu
  • – vstup do “sky boxu”, což bude VIP Zone s barem, která se bude nacházet na přírodních kopcích přímo naproti hlavnímu podiu. To bude návštěvníkům zajišťovat luxusní výhled na celý areál a hlavní stage.

100 ks VIP vstupenek bude k sehnání od 1.6.2009 za cenu 1500, –Kč pouze v předprodejní síti Ticketstream (www.ticketstream.cz). Nikde jinde. Po vyprodání této limitované série již nebude možné na místě VIP vstupenky zakoupit (z důvodu omezené kapacity VIP parkoviště/kem­pu/sky boxů.) Zoo York sk8/BMX park na Hip Hop Jamu! Zoo York CZ pro letošní ročník Hip Hop Jam festivalu připravil lahůdku v podobě mobilní minirampy a funboxu. Mimo exibicí českého Zoo York skate a BMX teamu budou mít návštěvníci možnost si v mini zaskejtovat nebo zajezdit na kole. Komu by se sebou nechtělo brát skateboard nebo ho zapomene doma, nemusí zoufat. Na místě bude totiž testovací stan Zoo York hardwaru zdarma k zapůjčení. Volně k dispozici bude BMX kolo. Exibice proběhnou v oba dny tři a to v časech které najdeš už brzo na http://www.zoo-york.cz

Na pátek bude pro veřejnost připravena Zoo York Game of Skate o věcné cen, do které se bude moci přihlásit kdokoliv kdo bude chtít s ostatními poměřit své skills. V sobotu pak proběhne, opět otevřený, Zoo York Ollie contest! Zoo York CZ skate team se představí ve složení: Jindra Fencl, Petr Titěra, Jakub Páv a Jakub Jarolím. BMX budou reprezentovat Tomáš Řanda, Ondřej Havlíček a Petr Kaplan. Přijďte si poslechnout dobrou hudbu na letním festivalu Hip Hop Jam 2009 a pobavit se při tom společně ať už vlastním nebo cizím ježděním.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS