Registrace

INCUBUS SE PTÁ: IF NOT NOW, WHEN?

INCUBUS SE PTÁ: IF NOT NOW, WHEN?

INCUBUS SE PTÁ: IF NOT NOW, WHEN? (KDYŽ NE TEĎ, TAK KDY?). DLOUHO OČEKÁVANÉ NOVÉ ALBUM VYJDE 12. ČERVENCE. Jako první singl vychází skladba “Adolescents”.

Multiplatinová rocková kapela Incubus se chystá na vydání svého šestého studiového alba If Not Now, When?, a to 12. července 2011. Na práci na jejich zatím poslední dílo znovu povolali renomovaného producenta Brendana O’Briena (Pearl Jam, Rage Against The Machine, Bob Dylan). S napětím očekávané album obsahuje také úvodní singl „Adolescents, “ nenapodobitelný důkaz bouřlivých rockových kořenů této kapely. Když se do alba zaposloucháme pozorněji, uslyšíme, že skladby jako ‚Promises, Promises‘ a ‚Friends & Lovers‘ představují nové roviny elegance, prostoru a psychedelie v jejich stále se vyvíjejícím zvuku.

“Myslím si, že když jsme měli napsané asi tři skladby, začali jsme chápat, že odkrýváme něco nového, ” vysvětluje Brandon Boyd. “Deska If Not Now, When? je naším hrdým, romantickým, bujným, zvukovým a milostným dopisem světu. Je temnější, pomalejší, bohatší, rafinovanější a komplikovanější než vše, co dosud Incubus stvořili.”

Neobyčejně úspěšná kariéra Incubus trvá už více než deset let. Celosvětově prodali více než 13 milionů desek, nahráli 6 studiových alb, ze kterých se třináct skladeb umístilo v Top 10 a z toho 4 singly skočily až na první příčku ihned po vydání. Poslední album tohoto kvintetu, Light Grenades, se stalo multiplatinovým a ihned po vydání se umístilo na první příčce hitparády Billboard Top 200 (nejvýše umístěné album kapely v celé její kariéře).

Brandon Boyd, Mike Einziger a Jose Pasillas pocházejí z Calbassas v Kalifornii a kapelu Incubus založili již v roce 1991 na střední škole. V roce 1998 se k nim přidal Chris Kilmore a poté v roce 2003 ještě Ben Kenney. Kapela se poprvé proslavila v roce 1999 singly „Pardon Me, “ „Stella“ a „Drive“ z druhé dlouhohrající desky, dvojplatinové Make Yourself. Třetí album Incubus, nazvané Morning View, vyšlo v roce 2001 a ihned po vydání se umístilo na druhé příčce albové hitparády. Obsahovalo rádiové hity “Wish You Were Here, ” “Nice to Know You” a “Warning.” V roce 2004 vydali Incubus desku nazvanou A Crow Left of the Murder, která se díky veleúspěšnému hitu „Megalomanic“ stala opět platinovou.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS