Registrace

Je vám zima? Přesuňte se s novým klipem 100°C do teplých krajin

Je vám zima? Přesuňte se s novým klipem 100°C do teplých krajin

Mariánskolázeňská trash-popová formace vstupuje do roku 2015 s novým videoklipem. Kapela tentokrát vizuálně ztvárnila píseň Freaky Boys ze stejnojmenné desky, kterou svým fanouškům nadělila v loňském roce. Jedná se již o třetí videoklip z nového alba.

Videoklipem Freaky boys kapela navazuje na videa k písním Nobody Feels Good a Eye For An Eye. Zatímco předchozí klipy spojovalo téma boje o vítězství (první klip reflektuje vztah se synem zasazený do prostředí automobilových závodů, druhý využívá estetiky šermířského souboje), třetí vizuální dílo kapely je příběhem, který charakterizuje dobrodružství, objevování a nespoutanost.

Kompletního zpracování videoklipu k nové písni Freaky boys se už tradičně ujal art director audiovizuálního studia Manaworld a současně i baskytarista kapely 100°C Ondřej Urbanec, který v minulosti natáčel klipy kapelám, jako jsou např. Tata Bojs, Charlie Straight, Slza, rapperovi Rytmusovi či zpěvákům, jako jsou Adam Mišík a Tonya Graves. „Pro klip jsme tentokrát zvolili v současné době velmi populární formát inspirovaný počítačovými hrami, který prezentuje příběh z pohledu hlavního hrdiny. Tím je freaky boy, bláznivý kluk, který si užívá dobrodružný road trip po Thajsku, kde v sobě objevuje své nespoutané já. Děj začíná na letišti, kde potkává nové kámoše a holku, do které se během road tripu zamiluje. Vše končí proskočením ohnivého kruhu, jedná se o symbol nevázanosti, kterou v sobě má každý z nás, ale málokdy jí může dát zcela volný průchod," uvedl Ondřej Urbanec.

A o čem song Freaky boys je? „Jedná se o první klip vůbec, ve kterém nevystupuje kapela. Chtěli jsme tak našim fanouškům přinést něco nového, neotřelého. Doufáme, že se jim to bude líbit," doplnil frontman kapely Joshua aka Jakub Johánek.

Album Freaky boys obsahuje celkem devět skladeb: Freaky Boys, Eye For An Eye, Nobody Feels Good, Eagle Eye, I Killed Your Man, Dead Hero, Nuclear Waste, No More a Rich Peace.

Šestice muzikantů z Mariánských Lázní o sobě dala poprvé výrazněji vědět před deseti lety, kdy prorazila v talentové soutěži Coca Cola Popstar. Skupina má na svém kontě čtyři alba. Poslední deska vyšla v loňském roce.

Nejbližší koncert kapely se uskuteční 13. února 2015 v klubu La Loca. Další akce jsou plánované na jaro 2015.

Videoklipy k albu Freaky boys
Freaky Boys http://youtu.be/VvDVmdxmVLA
Nobody Feels Good https://www.youtube.com/watch?v=QSkHek1OJlM

Členové kapely
Jakub Johánek / Zpěv, kytara
Ondřej Urbanec / Baskytara
Karel Vaněk / DJ
Filip Johánek / Bicí
Michal Juřica / Klávesy, trombon

Alba
2004 / Evergreen / SonyBMG
2005 / Collage / SonyBMG
2008 / Brant Rock / Indies Scope
2011 / DVD live at open air festival / Reflex
2014 / Freaky Boys / Supraphonline.cz

Ocenění
Nominace na Objev roku ceny Anděl 2004
Objev roku 2004 Žebřík,
Objev roku 2004 Radio Expres (Zlaté ucho),
Nejlepší videoklip 2008 Ceny Óčka

Kontakty
www.100c.cz
www.facebook.com/100cofficial

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS