Registrace

K padesátinám zahrály Petru Pečenému Tři sestry

K padesátinám zahrály Petru Pečenému Tři sestry
10. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Více jak 300 hostů přišlo ve čtvrtek večer do pražského Rock Café přát rockerovi a právníkovi Petru Pečenému k jeho 50. narozeninám. Hosté si během večera užili koncert kapely Tři sestry v čele s Lou Fanánkem Hagenem, zahrál ale i oslavenec se svou kapelou Doktor P. P. nebo punk-rockoví klasici E!E.

„Pozval jsem 300 lidí a všichni přišli. Nejdřív jsem neměl vůbec radost, že slavím padesátku, ale když jsem viděl všechny svoje kamarády takhle na jednom místě, jsem moc rád," řekl v průběhu večera oslavenec.

Mezi gratulanty byla řada známých lidí z hudební branže. Popřát přišla například zpěvačka Monika Absolonová, producent a dirigent Ota Balage, muzikant a skladatel Ondřej Hejma a herci jako na příklad Miroslav Vladyka, Aleš Háma, Zdeněk Podhůrský, Filip Blažek, nebo Richard Genzer. „Velká část mých hostů jsou ale i moji klienti, které jsem kdysi zastupoval a ze kterých se postupem let stali kamarádi," uvedl Petr Pečený.

Mezi dárky dominoval alkohol v nejrůznějších podobách. „Dárky budu domů muset odvézt náklaďákem, který mi zařídil kapelník Tří sester," dodal oslavenec.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS