Registrace

Kanadská elektronická palba ZEDS DEAD se přijede představit v říjnu do Prahy!

Kanadská elektronická palba ZEDS DEAD se přijede představit v říjnu do Prahy!
20. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Konečně – kanadští elektroničtí ďáblové ZEDS DEAD se přijedou úplně poprvé v historii představit do Prahy, kde vystoupí 4. října v Yes Clubu!

Tato kanadská formace vznikla v roce 2009 a stala se takřka přes noc známá všem elektro- a dubstep příznivcům, hned po vydání singlu „Rudeboy“ feat. Omar LinX. Všechny projekty a mixy kapely neustále získávají nové a nové fanoušky, miliony shlédnutí na kanálu YouTube, vévodí všemožným hitparádám. Kapela ZEDS DEAD je známá také tím, že své singly a mixy vydává často na vlastní pěst a poskytuje je fanouškům zcela zdarma. „ZD“ také spolupracují s polobohem elektronické hudby, Stevem Aokim, v jehož vydavatelství DIM MAK občas vydají nějakou desku (např. Ruckus the Jam). Jméno kapely samozřejmě také naráží na oblíbenou hlášku z kultovního filmu Pulp Fiction, „Zed’s dead, baby, Zed’s dead,” kterou pronáší Bruce Willis.

Kapela je v podstatě od svého vzniku neustále na turné: zastávka v Praze je součástí tzv. „The Living Dead Tour,“ (turné žijících mrtvol) což by mohl být odkaz na jejich neustálé cestování a hraní bez odpočinku. Toto turné má přes 70 koncertů během 84 dní, na nějž pravděpodobně velmi brzy naváže další deska a hned turné.

„Jsme nadšení, že do Prahy přivezeme Zeds Dead! Ve světě dubstepu a elektronické hudby jsou opravdu velkým jménem, a jsme si jistí, že Praze předvedou unikátní show!“ řekl jeden z promotérů akce.

Zeds Dead vystoupí úplně poprvé v pražském Yes Clubu ve čtvrtek, 4. října!

Zeds Dead Yes Club

Vstupenky jsou dostupné na portálech Ticketpro.cz a v místě konání, Yes Clubu (Palác Demínka, Škrétova 1, Praha 2).

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS