Registrace

Kanadský dubstepový mág EXCISION přesouvá svoji show do Yes Clubu!

Kanadský dubstepový mág EXCISION přesouvá svoji show do Yes Clubu!
29. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Vůbec poprvé vystoupí 7. listopadu v pražském Yes Clubu kanadský dubstepový DJ a producent Excision. DJ se rozhodl přesunout svůj vůbec první pražský koncert do intimnějšího Yes Clubu, kde často hrají i další dubstepoví přeborníci – třeba Excisionovi krajané Zeds Dead nebo americký DJ Porter Robinson. Již zakoupené vstupenky jsou i nadále v platnosti.

Excision je umělecké jméno mladého Kanaďana původem z Britské Kolumbie, Jeffa Abela. Jde o známého dubstep a brostep DJe, který morfuje všechny možné hudební styly – od drum and bass, elektra, house až po metal a hip hop. Jeho projekt Excision existuje od roku 2009. Abel se nebojí spojit síly i s dalšími umělci ve svém oboru, např. Datsikem, Donwlinkem či Noizem. Jeho nejnovější album X Rated bylo kritikou skvěle přijato. Excision přistupuje k hudbě opravdu syrově, hrubě, podle některých jazyků až šíleně, a právě proto má tak ohromnou podporu fanoušků.

Dubstep, který Excision vytváří, je těžký, téměř až brutální. Jeho shows jsou známé neuvěřitelnou hlučností a také parádní světelnou show, takže Praha se má opravdu nač těšit – vemte si do Yes Clubu špunty do uší!

Jsme moc rádi, že se nám podaří přivézt do Prahy takovou dubstep hvězdu, jakou Excision je! Jeho hudba navozuje dojem, jako byste byli uvězněni v nějaké absurdní a šílené počítačové hře – totálně Vás to pohltí," vyjádřil se k blížícímu se koncertu jeden ze zástupců Fource Entertainment.

Excision vystoupí úplně poprvé v Yes Club Prague ve středu, 7. listopadu!

Vstupenky jsou dostupné online na Ticketpro.cz nebo přímo v kamenných obchodech sítě Ticketpro. Objednejte si své vstupenky již nyní – omezená kapacita klubu! První série nejlevnějších vstupenek je již vyprodaná!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS