Registrace

Kapela Loyca chystá nový videoklip

Kapela Loyca chystá nový videoklip

Kapela Loyca chystá nový videoklip k singlu Lessons of The Fight Pražská rocková kapela Loyca se rozhodla pro natočení videoklipu ke svému singlu Lessons of The Fight.

Oficiální představení a křest klipu proběhne na živém koncertu 7. října ve smíchovském klubu Futurum. Po úspěchu, který sklidila kapela s dvouskladbovým singlovým CD, bude čtyřčlenná skupina Loyca natáčet svůj první videoklip. „Chtěli jsme, aby klip vtipnou formou korespondoval s textem písně, který je o tom, aby člověk nešel s davem, nevzdával se svých snů, a bojoval za ně, “ prozradila zpěvačka Dana Yousifová. Kromě nového klipu členové Loycy představí i své nové písně, na nichž přes léto pilně pracovali. V jejich repertoáru si na své přijdou jak příznivci tvrdších rockových písní, tak i fanoušci popových melodií. Hlavní předností celé kapely je však hlas zpěvačky Dany Yousifové. „Klip není jedinou novinkou. Chystáme také nové album, které by mělo být hotové na jaře příštího roku. Kromě křtu 7. října ve Futuru se můžete přijít podívat například na koncert v rámci Pražské klubové noci nebo na podzim do klubu Roxy, “ dodala zpěvačka Loycy. Ačkoliv se jednicoví členové kapely pohybují v hudebním ranku několik let, společně pod názvem Loyca vystupuje kytarista Dandy Frutti, baskytarista Petr Lisac, bubeník Honza Podzimek a zpěvačka Dana Yousifová až od posledního kvartálu roku 2008.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS