Registrace

Kapela One Direction a celosvětová akce ‘1D Day’

Kapela One Direction a celosvětová akce  ‘1D Day’
7. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

V současné době nejoblíbenější boyband světa, kapela One Direction, oznámila bezprecedentní celosvětovou akci - '1D Day' - která dá jedinečnou příležitost všem fanouškům po celém světě, aby se stali součástí show One Direction, a to během sedmihodinového živého přenosu za účasti kapely. 1D Day se uskuteční 23. listopadu 2013.

1D Day je úplně první akcí tohoto druhu, umožní lidem z různých zemí a časových pásem se interaktivně zapojit do dění kolem kapely, které se bude živě přenášet. Fanoušci se tak dostanou díky intimitě webchatu (v HD kvalitě) přímo do blízkosti One Direction, což kapele pomůže spojit fanoušky z celého světa v jeden den a na jednom místě. Sedmihodinový přenos bude zahrnovat živé vystoupení kapely, speciální hosty, skeče s kapelou a fanouškovská videa z celého světa.

1D Day kampaň začíná dnes oznámením, že fanynky se budou moci stát významnou součástí celého přenosu a dostat se tak do vysílání po celém světě. Pro další informace musí fanoušci sledovat sociální média kapely (Google+, Facebook, YouTube, Twitter) a oficiální stránku celé akce: http://www.1dday.com/

K celé akci Liam říká: "1D Day je o tom, že chceme vrátit svým fanouškům vše, co pro nás za poslední tři roky udělali a jak nás podporovali. Když jsme tuto akci navrhli, ani nás nenapadlo, že dostaneme prostor pro živý přenos na CELÝ DEN – nemůžeme se dočkat!"

One Direction jsou momentálně na svém celosvětovém turné, jejich třetí studiové album 'Midnight Memories' vyjde 25. listopadu 2013.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS