Registrace

Kapela One Direction, vydává 12. listopadu 2012 své druhé studiové album “Take Me Home.”

Kapela One Direction, vydává 12. listopadu 2012 své druhé studiové album “Take Me Home.”
8. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Světově nejúspěšnější boyband současnosti, kapela One Direction, vydává 12. listopadu 2012 své druhé studiové album "Take Me Home." Na něm se podíleli jen ti nejlepší a nejznámější skladatelé a producenti. Kromě toho, že kluci opět spolupracovali s Ramim Yacoubem & Carlem Falkem, Edem Sheeranem a Tomem Fletcherem, na albu najdeme také nové skladby od Dr. Lukea, Shellbacka nebo Tobyho Gada. „Take Me Home" se nejen díky tomuto hitovému zázemí stane opět velkým bestsellerem a upevní tak pozici 1D jako mezinárodního popového fenoménu.

Kluci představili 24. září 2012 první singl „Live While We're Young," který se okamžitě po vydání stal nejrychleji prodávaným singlem v historii vůbec a již po pár hodinách od uvedení do prodeje se usídlil na prvním místě ve více než 50 zemích světa. Od té doby je ze singlu velký celosvětový hit, který kromě prodejnosti samozřejmě úspěšně boduje i ve všech singlových hitparádách.

Byl to opravdu velmi náročný rok pro Nialla Horana, Zayna Malika, Liama Paynea, Harryho Stylese a Louise Tomlinsona. Kapela se sice dala dohromady již v roce 2010 v soutěži X Factor, ale jejich první megahit "What Makes You Beautiful" vyšel až v září 2011 a od té doby se kluci opravdu nezastavili. 1D mánie zasáhla celý svět, stohy časopisů pokryly fotky i portréty všech pěti členů kapely a One Direction prodali za jeden jediný rok více než 12 miliónů nosičů!

Jejich debutové album „Up All Night" dosáhlo prvního místa v 17 zemích světa a One Direction se stali první britskou kapelou, která debutovala na 1. místě americké Billboard chart se svým prvním albem. Vyprodali turné po Velké Británii, Spojených státech, Austrálii i Novém Zélandu. DVD záznam jejich živého vystoupení zaznamenalo také obrovské úspěchy, přičemž dosáhlo 1. místa v 27 zemích světa.

Na jaře 2013 One Direction vyráží na již teď beznadějně vyprodané turné po Velké Británii, během něhož odehrají i 9 obrovských koncertů v londýnské O2 Aréně.

Česká pobočka Sony Music se ve spolupráci s MTV Czech připojila k celosvětové soutěži o exkluzivní výlet na koncert 1D do Madison Square Garden v New Yorku, zahrnující i setkání se členy kapely a soukromou party pouze pro výherce. Více info zde: http://mtv.nova.cz/clanek/souteze/vyhrajte-cestu-do-usa-a-pobyt-s-kapelou-one-direction.html

Tracklist Alba

 • Live While We're Young
 • Kiss You
 • Little Things
 • C'mon, C'mon
 • Last First Kiss
 • Heart Attack
 • Rock Me
 • Change My Mind
 • I Would
 • Over Again
 • Back For You
 • They Don't Know About Us
 • Summer Love
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS