Registrace

KELLY CLARKSON - Nové studiové album

KELLY CLARKSON - Nové studiové album

Od doby, co se před deseti lety objevila Kelly Clarkson na scéně, vydala čtyři studiová alba (Thankful, Breakaway, My December, All I Ever Wanted), prodala více než dvacet milionů alb a bodovala v rádiových hitparádách se sedmi singly.

KELLY CLARKSON vydává nové studiové album STRONGER. Album vyjde 25. října a prvním singlem bude skladba Mr. Know It All.

Od doby, co se před deseti lety objevila Kelly Clarkson na scéně, vydala čtyři studiová alba (Thankful, Breakaway, My December, All I Ever Wanted), prodala více než dvacet milionů alb a bodovala v rádiových hitparádách se sedmi singly. Kelly je držitelkou dvou Grammy Awards, dvou American Music Awards, dvou MTV Awards a jedenácti Billboard Awards

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS