Registrace

Kelly Clarkson vydává 19. listopadu 2012 nové album “Greatest Hits – Chapter 1”

Kelly Clarkson vydává 19. listopadu 2012 nové album “Greatest Hits – Chapter 1”
27. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

Světová superstar Kelly Clarkson vydává 19. listopadu 2012 nové album "Greatest Hits – Chapter 1" , na kterém kromě kolekce jejích největších hitů najdeme i tři zbrusu nové písničky.

Jednou z nich je i pilotní singl k albu nazvaný "Catch My Breath," který vychází právě dnes a u digitálních poskytovatelů bude k dispozici od 16. října 2012. Skladbu si zpěvačka, ve spolupráci s Jasonem Halbertem a Ericem Olsonem, napsala sama.

Na svých oficiálních stránkách se Kelly se svými fanoušky podělila o pocity z nového alba a singlu: "Už je to celá jedna dlouhá dekáda od doby, co jsem vyhrála soutěž American Idol. Někdy se mi ale zdá, že uběhlo mnohem víc času. Přesto, že jsem prožila neskutečné období, byl na mě jako na devatenáctiletou holku vyvíjen velký tlak. Rozjet a vést firmu jako manažerka a obchodnice a do toho být schopna skládat vlastní hudbu, to bylo velmi těžké, ale i inspirující. Chtěla bych tímto albem vše se svými věrnými fanoušky, přáteli i rodinou oslavit a poděkovat jim za to, že mě po celých 10 let podporovali a stáli na mé straně. Nová písnička "Catch My Breath," kterou jsem složila spolu s jedním z mých nejbližších přátel, je právě pro ně.

Skladba reprezentuje to, kým jsem byla, co jsem cítila a čemu všemu jsem čelila nejen jako zpěvačka, ale dnes i jako třicetiletá žena, která vnímá, že se musí nyní zastavit a "chytit dech." Být hrdá na vše, co se za tu dobu podařilo, ale i na všechny lidi kolem, kteří mně pomohli stát se ženou, kterou jsem dnes. Skladba bude součástí mého prvního retrospektivního alba, které vyjde v listopadu. Díky Vám všem, kteří jste se podíleli na mém dosavadním životě i kariéře! Přichází další dekáda a s ní i nové zážitky a zábava. Doufám, že se vám nová písnička bude líbit!"

Od vstupu na hudební scénu před 10 lety vydala Kelly Clarkson 5 studiových alb (Thankful, Breakaway, My December, All I Ever Wanted, Stronger), prodala celosvětově přes 20 miliónů desek a měla deset TOP10 hitů v singlovém žebříčku Billboard Hot 100. Je držitelkou 2 cen Grammy, 4 American Music Awards, 3 MTV Video Music Awards, 2 Country Music Awards a 12 Billboard Music Awards. Zpěvaččiným posledním hudebním počinem je album "Stronger", které debutovalo na 2.místě albového žebříčku Billboard TOP 200 i Digital Album Chart. A díky velkým hitům "Mr. Know It All" a "Stronger (What Doesn't Kill You)," které se oba dlouho držely na prvních místech všech významných světových hitparád, získalo album platinové ocenění za prodeje.

Kelly měla také příležitost být rádcem v soutěži Duets na TV kanálu ABC (u nás se soutěž vysílala pod názvem Duety... když hvězdy zpívají) a poradcem v soutěži The Voice na televizní stanici NBC (u nás pod názvem Hlas Česko Slovenska).

Kelly Clarkson byla nedávno nominována na CMA Award v kategorii Zpěvačka roku.

Více info na:

  1. Official Website: www.kellyclarkson.com
  2. Twitter: @kelly_clarkson
  3. Facebook: https://www.facebook.com/kellyclarkson
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS