Registrace

KINGS OF LEON - nové studiové album

KINGS OF LEON - nové studiové album

Kings of Leon vydávají 18. října 2010 dlouho očekávané páté studiové album Come Around Sundown. Album vznikalo ve studiích Avatar v New Yorku a produkovali ho opět Angelo Petraglia a Jacquire King.

Come Around Sundown přichází po velmi úspěšném albu Only By The Night, kterého se prodalo více než šest milionů kopií a získalo čtyři ocenění Grammy Awards. Toto kvarteto z Nashvillu v Tennessee se v posledních dvou letech stává jednou z nejúspěšnějších současných kapel .

Jak dokazuje jejich dosavadní kariéra, Kings of Leon svou práci milují. Nezáleží na tom, jestli zrovna píší nové skladby, nahrávají nebo jsou na turné, kapela je neustále v pohybu. Hned po skončení turné na podporu alba Only By The Night koncem října roku 2009 se vrátili do studia a pilně nahrávali nový materiál až do února letošního roku. Teď objíždějí největší hudební festivaly v Severní Americe.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS