Registrace

Klubová noc SPOTLIGHT přináší přehlídku bezkonkurenčních zahraničních i českých talentů, mezi jinými i přední female MC Akua Naru!

Klubová noc SPOTLIGHT přináší přehlídku bezkonkurenčních zahraničních i českých talentů, mezi jinými i přední female MC Akua Naru!
16. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Po vzoru vyhlášených newyorských klubů vypukne v pražském klubu Roxy a NoD již 3. listopadu klubová noc Spotlight nadupaná vším, čím žije současný pestrý a kreativní hudební svět. Na pódiu se během večera vystřídají vynikající bubeník Chris „Daddy" Dave s kapelou The Drumhedz, poetická female MC a zpěvačka Akua Naru, battle mistrů beatboxu a live loopingu En.Drua a Ricoloopa. Jungle ambientový set odehraje nu-jazzová formace Sato-San To.

Fource Entertainment přináší pro Festival Struny Podzimu unikátní debutový koncert přední americké hip-hopové MC, která v rámci klubové noci představí svůj poeticky zamyšlený hip hop a rap – řeč není o nikom jiném, než o Akua Naru. Je zosobněním výjimky z pravidla, podle nějž se na hiphopové scéně žena nemůže prosadit. Její podmanivý hlas plynule převede posluchače od zpívané poezie až k zážitku z dynamického a muzikálního hip hopu, v němž nalezneme i řadu etnických vlivů. Naru v minulosti hrála například s legendárním bubeníkem Tony Allenem či hiphopovou kapelou Lords of the Underground. V Roxy vystoupí s kapelou DIGFLO.

Klubová noc však není jen o Naru, ale nabízí i spoustu dalších zajímavých interpretů, které si pro fanoušky pořadatelé připravili:

Kompletní program Klubové noci SPOTLIGHT:

CHRIS "DADDY" DAVE & THE DRUMHEDZ (USA)

Nejnebezpečnější bubeník dneška Chris Dave (A Tribe Called Quest, Mos Def, Erykah Badu, Wynton Marsalis, Sony Rollins, Beyoncé, Adele) se svým nadupaným bandem poprvé v Praze.

AKUA NARU (D & USA)

Český debut americké poetické hiphoperky a přední female MC.

AKUA NARUAKUA NARU

MC RICOLOOP (D) & EN.DRU (CZ)

Berlínský Beatboxer & live looper v bitvě se svým českým vyzyvatelem.

SATO-SAN TO (CZ)

Trio Török – Herian -Honzák a jejich live jungle-ambient s vlivy elektroniky, jazzu a orientu.

+ chillout – Q & As - jams - live DJ's

Klubová noc Strun podzimu Spotlight startuje v 19.30. Vstupenky za 450 Kč a se studentskou slevou za 250 Kč jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Eventim, přímo na pokladně klubu Roxy a on-line na www.strunypodzimu.cz/spotlight. Vstupenka umožňuje přístup na všechny akce.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS