Registrace

Klusův „platinový“ Racek nyní i na LP!

Klusův „platinový“ Racek nyní i na LP!

Příjemných novinek spojených s Tomášem Klusem není nikdy dost. První z nich je, že prodej aktuálního alba Racek právě v těchto dnech dosáhl statutu "Platinová deska", s čímž souvisí i další příjemná zpráva.

Pro všechny skalní fanoušky vydáváme Racka nyní i na vinylu! LP je v prodeji již od minulého týdne a jeho technické specifikace jsou: 12˝ LP, 140 gr.

Tomáši Klusovi aktuálně zbývá už jen několik závěrečných koncertů do konce úspěšné a beznadějně vyprodané „Divadelní túry 2011“, která se završí 12. prosince v olomouckém Městském divadle.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS