Registrace

Kolib vzdává v novém videoklipu hold (nejen) Bondovi

Kolib vzdává v novém videoklipu hold (nejen) Bondovi
10. listopadu 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební alba

K 50. letému výročí vzniku prvního Jamese Bonda "Dr. No" a k premiéře nového Bonda "Skyfall" přispívá svým videoklipem taktéž zpěvák a skladatel Kolib, který nedávno vydal svoji prvotinu "My Own Man".

Po prvním obrazovém ztvárnění singlu "If I Could Be", přichází na řadu druhý videoklip z alba k písni "Love Time", jehož realizace se ujal mladý nadaný režisér Jan Haluza.

Bondovsky laděné video v sobě spojuje prvky nadsázky a napětí tak, jak je pro agenta 007 typické. Je plné odkazů nejen na Bonda, ale taky na dnes již legendární díla filmové historie, jako je Hitchcockovo "Na sever severozápadní linkou" či Cameronův "Terminátor".

"Miluji film jako takový. Má pro mě čarovnou moc a už ani nespočítám, kolikrát mě některý z filmů inspiroval k napsání nové písničky. To je taky důvod proč tak rád přemýšlím nad obrazovou podobou svých skladeb, kruh se tím pro mě uzavírá" vysvětluje Kolib.

KOLIB – Love TimeKOLIB – Love Time

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS