Registrace

„Kolouch“ Tyler Ward (USA) a jeho „crew“ se už těší na své pražské první vystoupení

„Kolouch“ Tyler Ward (USA) a jeho „crew“ se už těší na své pražské první vystoupení
14. října 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Mladičký americký pop-rockový hudebník, skladatel a písničkář Tyler Ward (23) vyráží na podzim na mezinárodní turné, při němž vůbec poprvé navštíví i Prahu. Rodák z Denveru představí své skladby českým fanouškům v pražském klubu Roxy 30. října. Vstupenky k dispozici v síti Ticketpro. Spolu s Wardem vystoupí také jeho „crew" Alex G a Eppic.

Nedávno vydal Ward své oficiálně první CD Hello. Love. Heartbreak., jehož vydání umožnili především fanoušci – příprava na vydání z vlastních zdrojů a za pomoci fanoušků trvala bezmála tři roky: Ward si ani nebyl jistý, jestli se mu podaří dost financí sehnat a původně chtěl CD vydat na vícekrát – ale dobrá vůle fanoušků pomohla. Jeho fanoušci, kteří si říkají „Wardinátoři", se již šikují do zbroje: k vydanému CD totiž Tylere právě jede celosvětové turné (Kanada-Evropa-USA), a právě při něm vystoupí i v České republice v pražském klubu Roxy. Společně s Wardem vystoupí i mladičká Američanka Alex G a americký rapper Eppic. Spolu natočili například hitovku Love like Valentine. Koncert v Praze je úplně posledním v rámci evropského turné.

Ward hudbu vždy miloval, i když původně studoval na vojenské letecké akademii a později hrál fotbal na univerzitě. Dobře je znám svými chytrými coververzemi písní slavných umělců, např. Justina Biebera, Jasona Mraze, LMFAO, Michaela Jacksona, Coldplay, Maroon 5 a dalších; a zároveň skládá a natáčí vlastní skladby, které se staly slavné především díky YouTube, kde je shlédlo přes 300 miliónů (!!!) fanoušků. Ward se stal fenoménem internetové doby: stal se velkým také díky provázanosti jeho fanoušků v online světě.

Ward pro své nejvěrnější fanoušky připravil i možnost zakoupení speciálních VIP vstupenek (a to i na pražský koncert), které fanouškům umožní se s Wardem setkat, popovídat si, vyfotit se, a ještě dostanou plakát.

Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketpro a online na Ticketpro.cz, v den koncertu také na místě (Roxy, Dlouhá 33, Praha 1).

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS