Registrace

Koncert NATIONS AFIRE (USA - Punk Rock) + SUPERBUTT (H - Rock)

Koncert NATIONS AFIRE (USA - Punk Rock) + SUPERBUTT (H - Rock)
13. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Pražský kultovní hudební club Modrá Vopice Vám servíruje další punk rockovou lahůdku! Nations Afire - nový projekt členů slavných punk HC formací Rise Against, Ignite nebo Death By Stereo vystoupí ve Vopici společně se svými speciálními hosty, maďarskými Superbutt ve Středu 22.8.2012! Čtyřčlenná kapela Nations Afire z jižní Californie vznikla v roce 2009 a založili jí exčlenové velmi slavných punk a hard core formací posledního desetiletí. Kytarista Chris Chasse byl kytaristou slavných Rise Against (Counter Culture '04 a The Sufferer & the Witness '06), baskytarista Brett Rasmussen a kytarista Nik Hill byly členy legendárních Ignite a bubeník Todd Hennig byl bubeníkem Death By Stereo na jejich 3 albech.

Baskytarista Brett Rasmussen říká: "Všichni jsme se znali dlouho před založením naší kapely Nations Afire a byli jsme nadšení myšlenkou se sejít v jedné kapele, která pro nás bude naší hlavní kapelou a ne jenom postraním projektem". Nations Afire jeli společné turné s NOFX, Rise Against nebo The Get Up Kids a v Srpnu/Září 2012 vyrážejí na velké evropské turné, v rámci kterého zahrají i na velkých letních hudebních festivalech po celé Evropě. V Únoru 2012 se kapela zavřela v legendárních nahrávacích studiích Blasting Room Recording Studios v Coloradu a nahrála nové album ´The Ghosts We Will Become´, které vychází v létě2012. Nahrál ho a zprodukoval producent a zvukový mág Bill Stevenson (Descendents, Rise Against atd…). Brett Rasmussen opět dodává: "Byli jsme nadšení nahráváním našeho debutového alba v Blasting Room Recording Studios společně s Billem Stevensonem, který opravdu ví, co chce. Album chceme podpořit velkým turné v Evropě a Americe a dále všude, kde to bude možné. Nové album bude lahůdkou pro všechny milovníky kvalitního punk rocku! 

Jako speciální hosté večera se představí současná nejlepší maďarská tvrděrocková formace Superbutt, která se již v ČR představila po boku hvězd typu In Flames, Mucky Pup.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS