Registrace

Kosheen DJs chystají exkluzivní set

Kosheen DJs chystají exkluzivní set
13. července 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Panenský Týnec / Praha – Open Air Festival dává jedinečnou příležitost být u premiéry některých skladeb z chystané desky britských Kosheen. V rámci vystoupení Kosheen DJs totiž zazní některé skladby z alba, které kapela intenzivně připravuje ve studiu.

Další dobrou zprávou pro fanoušky taneční hudby je vystoupení WeKi DJs, pražských minimal techno producentů, kteří sklízejí úspěch především za českými hranicemi. A do třetice všeho rychlého – zásadní novinkou je, že jeden z návštěvníků festivalu se stane novým majitelem krásného kombi Seat Ibiza SC. Pravidla soutěže stejně jako časový line-up celého festivalu bude už příští týden na internetových stránkách www.openairfestival.cz.

Kosheen DJs zahrají „neslýchaný“ set „Našim fanouškům zahrajeme některé nové zvuky a aranže, na kterých jsme v poslední době pracovali, “ prozrazuje Markee Substance, polovina britského dua Kosheen DJs. To znamená, že vystoupení této DJské formace na Open Air Festivalu bude nejen plné známých hitovek, ale také nového studiového materiálu. „Půjde i o skladby, které se objeví na nové desce Kosheen, na které pracujeme, “ dodává Markee.

Pro nedočkavé fanoušky přinášejí Substance a Decoder (tedy Kosheen DJs) několik nových studiových mixů, které najdete na jejich Twitter profilu na www.twitter.com/kosheen1, odkud si je můžete také zdarma stáhnout.

Dobré zprávy pro fanoušky minimal techna od WeKi DJs WeKi, tato čtyři písmena znají více fanoušci „chytré elektronické hudby“ v zahraničí než u nás. Paradoxně jsou WeKi z Prahy, ovšem jejich vystoupení se v poslední době odehrávají spíše v zahraničí (Německo, Francie, Itálie, Jižní Amerika, Turecko…). WeKi budou další kapelou, která na Open Air Festivalu bude představovat své nové album. Jejich deska nese název Evil Kiss a WeKi ji budou servírovat ještě pěkně „za čerstva“, Evil Kiss totiž vyšla v letošním roce.

Časový line-up a soutěž o krásný Seat Ibiza SC už za týden Open Air Festival se může proměnit v pořádnou „jízdu“, a to doslova. Již v prběhu příštího týdne totiž festival nezveřejní jen časový line-up. „Jeden z návštěvníků totiž dostane „klíče“ od nového Seatu Ibiza SC, který bývá považován za nejkrásnější kombi nejen ve své třídě, “ prozradil promotér festivalu Michal Lukeš. „Více informací o soutěži přineseme příští týden. Na webu už bude také běžet rezervační systém pro kyvadlovou dopravu na festival, “ dodal Michal.

Open TV vyrazila do divadla Štáb festivalové Open TV tentokrát vyrazil na „prkna, co znamenají svět“ a přinese reportáž z divadelního představení Růže pro Algernon, které je zároveň součástí programu divadelní stage. Premiéru pořadu si naladíte ve čvrtek na www.openairfestival.cz, www.openairfestival.stream.cz a www.youtube.com/openairfestival.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS