Registrace

Krátký report z Electro Funk vol. 1

Krátký report z Electro Funk vol. 1
27. června 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Jak někteří z vás jistě zaregistrovali, ve středu 23.6.2010 proběhla první česká electro funk akce, nazvaná Electro Funk vol. 1. V pražském klubu XT3 vystoupili DJ Peklák, Cosmic Crew, Hitachi II a jako speciální bonus kapela Front Table Guys, která ovšem do žánru electro funk nespadá.

První Electro Funk je za námi…

Jak někteří z vás jistě zaregistrovali, ve středu 23.6.2010 proběhla první česká electro funk akce, nazvaná Electro Funk vol. 1. V pražském klubu XT3 vystoupili DJ Peklák, Cosmic Crew, Hitachi II a jako speciální bonus kapela Front Table Guys, která ovšem do žánru electro funk nespadá. Večer zahájil DJ Peklák, který publiku zahrál desky napříč electro music od oldschool, až po experimentálnější kousky. Po něm nastoupila zmíněná bonusová kapela, následovaná electro funk/electro freestyle kapelou Cosmic Crew. Cosmic Crew zahráli věci z debutového alba Čas a přihodili i jednu novinku. Večer uzavřel electro experimental projekt Hitachi II, za nímž stojí producent a MC známý jako Dynamixx Prince. Po skončení všech vystoupení natočil v klubu moderátor Jakub Weiner nový díl pořadu Invisible Band, který běží na internetové televizi muvi.cz.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS