Registrace

KREANS OSTROVNÍ FESTIVAL V NOVÉM „KABÁTĚ“

KREANS OSTROVNÍ FESTIVAL V NOVÉM „KABÁTĚ“
13. června 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Již čtvrtý ročník hudebního festivalu v Litoměřicích nabídne v sobotu 22. září 2012, více než osm hodin živé hudby. První kapela odstartuje program festivalu v 13:00 hodin.  Hlavní hvězdou festivalu, která zavítá do Litoměřic po pěti letech na festival, je kapela KABÁT.

„Vystoupení kapely je příležitostí pro všechny fanoušky této české rockové legendy, jelikož to bude jejich jediný koncert v severních Čechách letos a jeden ze čtyř koncertů v tomto roce“ informuje Lubomír Machoň, pořadatel Kreans Ostrovního festivalu a dodává: „Nejen pro fanoušky kapely Kabát, ale pro všechny účastníky se snažíme připravit bohatý hudební program s výběrem kapel pro všechny věkové kategorie. Účastníci se mohou těšit na 90 minutové koncertní vystoupení kapely Kabát na velkolepém pódiu.“

Hlavní změnou letošního Ostrovního festivalu v Litoměřicích je místo konání. Z tradičního Ostrova, se akce přesouvá do bývalého prostoru kasáren Pod Radobýlem. Důvodem přesunu akce, je podle slov pořadatele, nedostatečná kapacita pro umístění pódia.

Návštěvníci festivalu se mohou těšit na mnoho zvučných jmen, jako je mladá rozvíjející se kapela Charlie Straight, Midi Lidi, UDG nebo MIG 21, aj.

V průběhu celého dne budou v areálu rozmístěny stánky s občerstvením a nebudou chybět ani sportovně-odpočinkové aktivity, např. nová hra Bossaball.

Díky velikosti letošního Kreans Ostrovního festivalu a jeho speciálních hostů je navýšené vstupné. Pevně věříme, že zážitek, který zde prožijete, bude výši vstupného dopovídat.

V  měsících červen a červenec mají všichni možnost zakoupit lístek na Kreans Ostrovní Festival za pouhých 390,00 Kč. V srpnu budou lístky k prodeji za 490,00 Kč a v průběhu měsíce září za 590,00 Kč. Cena vstupenky na místě bude 640,00 Kč. Počty lístků jsou omezené. Informace o předprodejích, další informace o programu je možné najít na www.vinobranilitomerice.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS