Registrace

Křest kapely RATTLE BUCKET

Křest kapely RATTLE BUCKET
10. května 2010 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

Rattle Bucket nedávno vydali svou úspěšnou debutovou placku Last Generation a nyní se jí chystají podruhé pokřtít a tentokrát především pro pažské fans ve smíchovském klubu Futurum, již 12.5.2010.

Každý by si asi řekl, co může být výbušně dokonalého na křestu, je to jen večer, kdy se poleje CD a zahraje pár písniček, ale Rattle Bucket to dělají přesně naopak! Proto přichystali nejen celou řadu úžasných hostů, ale taky zahrají celý set a k tomu i bonusy, které jinde nebude možno slyšet, jako například jedinou českou píseň z jejich mohutného repertoáru „Chybami se člověk učí“ od V+W, kterou zahráli pouze dvakrát za celou dobu své existence, a to v rámci pořadu České televize Noc s andělem a v průběhu festivalu Žižkov sobě.

Během večera kapela zahraje celé své album LAST GENERATION, včetně klipovky Rattle Up The World, a aby toho nebylo málo, vzdají holt svým hudebním vzorům: zahrají i s hosty po jedné sklabě od legendárních kapel Pantera a System of a Down.

Mezi hosty můžete najít kapelu FOURTH FACE, Daniela Kurze (zpěv – ATARI TERROR), Radka Josefa Croakera Škarohlída (zpěv – HENTAI CORPORATION, MICHAL PAVLÍČEK), Lennyho (kytara – CRASH ROAD), Ondru Nováka (kytara/zpěv – GATE CRASHER).

Cena vstupného v předprodeji 100, – Kč, na místě pak 120, – Kč. Lístky je možno zakoupit v sítích Ticketpro a Ticketstream.

Související linky: www.bandzone.cz/rattlebucket www.rattlebucket.com http://futurum.musicbar.cz/ http://www.youtube.com/watch?… http://www.facebook.com/event.php?…

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS