Registrace

Křest nový desky kapely DILATED

Křest nový desky kapely DILATED

Už je to 3 roky od vydání debutové desky kapely DILATED, která vyšla pod názvem 5.hřích (smilstvo – pozn. autora) a od té doby odjela kapela něco kolem 130 koncertů na celé domácí scéně, a to jak v klubech např. s kapelami Wohnout, Doga či zakázaný Ovoce, tak na festivalových podií jako jsou České hrady, BasinfireFest, atd.

Právě z toho důvodu si dala kapela se silný dívčím vokálem charismatické zpěvačky Lucy na podzim roku 2013 menší koncertní půst a vrhla se na natáčení počinu, který bude za pár dní pokřtěn v pražském klubu Futurum, a to v rámci akce PŘFESTÍK, kterou kluci z kapely spolupořádají.

Na rozdíl od první desky si kapela pozvala k natáčení jako hosty dva své kamarády. Pišto (Zakázaný ovoce) a Fiky (Five o clock tea), kteří s frontmankou kapely Lucy nazpívali duety a jako speciální hosté se samozřejmě objeví i na úterním koncertě.

Dalšími speciálními hosty a kmotry desky budou fenomenální bubeník Miloš Maier (Dymytry, Michal Pavlíček, Kamil Střihavka, NIOD) a legendární hlas českého éteru a rádia Beat – Standa Rubáš.

Nová deska, která nese název Druhá tvář, vznikala ve studiu Franz Kafkaz a masteringu songů se ujal Mr. Boris Carloff. Na desce najdeme 9 písniček a jeden bonus track v podobě titulní písně „Pátrej" v jiném aranžmá. Na obalu jsou xichty všech lidí z kapely, ale s ohledem na název desky v sobě našli členové kapely svou druhou tvář a ALTER EGO každého z nich zdobí právě přední část bookletu.

Akce slibuje i další podívanou za přispění divadelního souboru VIP a kapel Mouse&Humans, Jazzevec a Ethos of Nemesis.

A protože jde kromě jiného i o velkou studentskou párty, bude díky přispění přírodovědecký fakulty vlezný jen 100,- což je s lístkem do tomboly vlastně skoro zadara.

Téměř společně s vypuštěním nové desky připravují DILATED i premiéru svého nejnovějšího videoklipu k titulní písni z desky – songu Pátrej. Klip byl natočen ve spolupráci s prověřeným režisérem, kameramanem a hudebníkem Michalem Skořepou. Premiéra klipu bude 25.5.2014 a způsob jeho zveřejnění je držen ještě stále pod pokličkou. Každopádně ještě před klipem nás kluci nalákají krátkým filmem o natáčení videoklipu a slibují nám show, sex a rock n´roll.

www.dilated.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS