Registrace

LEGENDÁRNÍ AMERICKÁ HC METAL FORMACE NA TURNÉ V ČR

LEGENDÁRNÍ AMERICKÁ HC METAL FORMACE NA TURNÉ V ČR
11. srpna 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Agresivní, precizní, procitěný, spravedlivý – několik symbolizujících přívlastků, které pasují na americké metal/HC pionýry PRO-PAIN. Od dob jejich prvního alba ´Foul Taste of Freedom´(1992) se PRO-PAIN stali jedním ze základních kamenů světové rockové scény. Jejich veleúspěšná více než dvacetiletá kariéra je donesla až do roku 2012, kdy díky nekonečnému reservoáru energie a invence mají stále co nabídnout fanouškům po celém světě!

Pro-Pain přijíždí v Září 2012 na turné po ČR podpořit své nové album ´Straight To The Dome´, které vyjde u Sunny Bastards Records 9.Září 2012. Pro-Pain jsou ve vrcholné kondici, což dokázali při svém živém vystoupení jako jedna z hlavních hvězd tradičního letního hudebního festivalu Bořeň Mysteria Open Air v Bílině 16.6.2012 ! Pro-Pain nikdy neodpočívají a rozdávají radost a energii svým fanouškům po celém světě. Hudební novináři označují Pro-Pain za druhou nejhlasitější kapelu na světě po Motorhead. Věrné zástupy fanoušků v ČR vždy vítali Pro-Pain s otevřenou náručí a vraceli jim energii, kterou načerpali z kapely na její předcházejících koncertech.

PRO-PAIN založil vokalista/baskytarista Gary Meskil (ex-Crumbsuckers). New Yorkští PRO-PAIN si za více než dvacetiletou kariéru vytvořila loajální fanouškovskou základnu po celém světě. Metalový a hudební tisk, rocková rádia či MTV rádi podporují PRO-PAIN po celém světě. Společně s kytaristou Marshallem Stephensem, kytaristou Adamem Phillipsem a bubeníkem Jonasem Sandersem se Gary Meskil vydá na velké světové turné podpořit nové album ´Straight To The Dome´, které je již jejich třináctým albem.

Album ´Straight To The Dome´ vyjde 9.Září 2012 a přináší vše, co naznačuje samotný název alba. Je to 100% PRO-PAIN v nejčistčí a nejpravdivější podobě ! Album obsahuje 11 ukrutně nasraných HC/metal skladeb, dodaných s typickém New York zvukovém balení. Skladby jako např. titulní skladba ´Nothing Left´ nebo skladba ´Bitter Pill´ žhnou urputným tempem, zatímco skladby ´Zugabe!´ a ´A Good Day To Die´ prokazují, že PRO-PAIN se nebojí experimentů a pokouší se najít nové formy jejich hudebního projevu.

Jak říká frontman PRO-PAIN Gary Meskil :

´Naším záměrem bylo nahrát old school PRO-PAIN album a myslím, že se jedná o nejbrutálnější album od alba ´The Truth Hurts´. I přesto album tu a atam obsahuje několik chutných melodických momentů, které oživují koncept celého alba.´

Album ´Straight To The Dome´ bylo nahráno v renomovaném švýcarském nahrávacím studiu Little Creek Studio a bylo produkováno a mícháno V.O.Pulverem(GURD).

Kytarista PRO-PAIN Adam Phillips říká : V.O.Pulver je skvělý producent a zvukař, který přesně ví, jak nahrát a zaznamenat autentický zvuk PRO-PAIN a atmosféru jednotlivých skladeb!

Tvrdá, agresivní, ale jinak hudební tvorba se sociálním či společenským podtextem, to je tvorba Pro-Pain. Již svým prvním albem ´The Foul Taste of Freedom´(1992) se Pro-Pain rázem proslavili jako čelní představitelé americké rockové scény. Okamžitě si získali fanoušky po celém světě a pravidelně vyprodávali svá koncertní vystoupení. Skupina Pro-Pain byla založena v New Yorku baskytaristou Gary Meskilem (ex-Crumbsuckers). Již od začatku se Pro-Pain stali miláčkem rockových médií jako např. MTV Headbangers Ball, Rock Hard, Hard Rock Radio atd. Pro-Pain za svou kariéru prodali více než 1.000.000 alb po celém světě.

UNDIVIDED (Rockland County, NY) je parádní NY metalová formce, která vznikla již v roce 1996. Frontman Dante Scioscia (zpěv + kytara) je respektovaný na světové HC metal scéně jako hnací motor skupiny. Dante potkal bskytaristu  vokalistu Maxe Veleze a kytaristu Nicka Koykase ve nahrávacím studiu Hollow Recording Studios v Ponomě NY a dali hned dohromady základ UNDIVIDED. Bubeník Joe Dooling se stal členem v roce 2009 a hned nahráli a vydali své první album "UNTIL DEATH" v roce 2009. UNDIVIDED Absolvovali velké evropské turné v roce 2009 a ihned po něm se vrhli na nahrávání druhého alba "NO ONE'S SAFE", které vyšlo v Dubnu 2012. Tvorba formace UNDIVIDED se dá charakterizovat jako splašený HC Punk Metal, který uspokojí milovníky kapel typu THE EXPLOITED, PRO-PAIN, SEPULTURA a dalších.

HEMLOCK je Heavy HC Metal formace z Las Vegas. Zpěvák/baskytarista Chad Smith, kytarista Jezy Ward, kytarista Aaaron Cobb a bubeník Brian Smith Jsou spolu od roku 1993 a již stihlu vydat 5 alb. HEMLOCK se prezentují těžkotonážní tvrdou agresivní tvorbou podpořenou říznými kytarovými riffy a nosnou těžkotonážní baskytarou. Vše doplněno groove bicími a úderným vokálem, který prezentuje velmi výrazné pozitivní texty. Také merchandising HEMLOCK je mezi rockovými fanoušky velmi oblíbený, jelikož se prezentuje velmi povedenými výraznými designy. HEMLOCK jsou nazýváni ´králi vlastní Promotion sebeprezentace´, díky které se vlastní pílí bez pomoci velkých promotion agentur rychle prosadili téměř po celém světě. Živé vystoupení HEMLOCK je velmi zábavné. HEMLOCK pokaždé vtáhnou diváky do děje jejich podiové show a vždy vydají 100% výkon. HEMLOCK absolvovali polečná turné s takovými hvězdami, jako např. SLAYER, SLIPKNOT nebo MINISTRY.

Přijďte si to užít s Pro-Pain a jejich hostyčeká na Vás řádná dávka energie v tvrdém balení. A po koncertě se na Váš Gary a spol. těší u baru!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS