Registrace

Lenka Dusilová vyráží na jarní část Baromantického turné

Lenka Dusilová vyráží na jarní část Baromantického turné

Čerstvá držitelka hudební ceny Anděl za zpěvačku roku Lenka Dusilová vyjíždí v květnu na první část turné k aktuálnímu albu Baromantika. Album Baromantika vyšlo v prosinci loňského roku a bylo velmi kladně přijato jak kritikou tak veřejností.

Lenka v jarní části turné Baromantika navštíví pět měst České republiky: Jablonec nad Nisou, České Budějovice, Brno, Zubří a Český Těšín. Během léta Lenka s Baromantikou vystoupí i na vybraných letních festivalech jako jsou Colours of Ostrava nebo Prague Proms.

„Koncept baromantických koncertů stojí předně na atmosféře plynoucí z alba Baromantika a na zručném muzikantství mých spolutvůrců Baromantiky a současných spoluhráčů, kterými jsou Beatka Hlavenková, producentské duo Viliama Béreše a Patricka Karpentskiho – Tin Soldiers a bubeník a zpěvák Martin Novák. Rozhodně stojí za to si Baromantiku poslechnout naživo, neb jsme si dali práci, aby to byl hudebně emotivní zážitek nejen pro nás, ale hlavně pro ty, kteří Baromantiku mají rádi. Baromantickým zvukem jsme si dovolili nakazit i pár starších věci z mého repertoáru..“ dodala ke konceptu a osobnímu obsazení koncertů Lenka Dusilová.

Více o dění kolem Lenky Dusilové, Baromantiky i jejích sólových aktivit najdete na oficiálních stránkách nebo na facebooku:

Termíny BAROMANTIKA TOUR:

  • 11. 05. 2012 – Jablonec nad Nisou -Eurocentrum
  • 15. 05. 2012 – České Budějovice – KD Slavie
  • 22. 05. 2012 – Brno – MELODKA
  • 23. 05. 2012 – Zubří – KD
  • 24. 05. 2012 – Český Těšín – KD

BAROMANTIKA na Festivalech:

  • 23.06.2012 – Valašské Meziříčí – Valašský Špalíček
  • 12.07.2012 – Praha – PRAGUE PROMS
  • 13.07.2012 – Ostrava – COLOURS OF OSTRAVA
Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS