Registrace

Lindsey Stirling neobyčejná houslistka

Lindsey Stirling neobyčejná houslistka
23. září 2012 | Autor: Tom4sino

Lindsey Stirling se účastnila několika soutěží, jako je například Amerika má talent. Aktuálně se Lindsey Stirling může pyšnit úspěšnými videoklipy na youtube, z nichž například Crystallize dosahuje hranici 29 miliónů vzhédnutí.

O Lindsey Stirling

Lindsey String je možná první a jediná umělkyně, která hraje na klasické housle a doprovází je moderním tancem. 18. záři Lindsey uvolnila své první album "Lindsey Stirling", které se skládá z deseti skladeb. Skladby měly velký úspěch nejen na youtube, ale i na iTunes.

Lindsey Stirling - Crystallize

Jak sama Lindsey uvádí je Crystallize její nejoblíbenější kousek. Pokud patříte mezi ty, kteří videoklip doposud neviděli, podívejte se na http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI. Oblíbenost poslucháčů (diváků), dokládá 29 miliónů zobrazení videoklipu.

Lindsey Stirling - další videoklipy

Pokud Vás Crystallize oslovil podívejte se i na další úspěšné videoklipy kam patří:

Vice informací o Lindsey Stirling:

 

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS