Registrace

LIPO & DEBBI zahrají a zazpívají LIVE v pražském P.M. Clubu

LIPO & DEBBI zahrají a zazpívají LIVE v pražském P.M. Clubu

První jarní den znamenal pro Prahu další díl akustického pořadu CITY LIVE, ve kterém vystoupila talentovaná zpěvačka DEBBI a charismatický rapper LIPO. Pokud jste o tento zážitek přišli, přijďte se podívat na vystoupení těchto dvou umělců v pátek 31. května do pražského P.M. Clubu. Radio City bude u toho.

V talentové soutěži objevila česká scéna zpěvačku s německými kořeny Deborah Kahl alias DEBBI. Ta ukázala své umění v písni pro jeden slunný nápoj z Řecka TOUCH THE SUN. Největší úspěch přišel v duetu s rapperem z Liberce, který si říká LIPO. Jejich společný song LEŽÍM V TVÉ BLÍZKOSTI patřil mezi nejúspěšnější songy minulé sezóny. Letos přišel LIPO s další kouzelnou skladbou DO MĚSTA PŘIŠLA ZIMA, na kterou si pozval mladou naději české scény z jihu Čech Kateřinu Marii Tichou. Jako support DJ zahraje MIKAEL VAN DIKEEN se svými hosty. Chcete slyšet tvorbu těchto umělců i zmíněné hity živě? Pak dorazte v pátek 31. května do pražského P.M. Clubu (Trojická 10, Praha 2) a užijte si skvělou hudbu i parádní atmosféru tohoto jedinečného klubu v centru metropole.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS