Registrace

LIVE STREAM z taneční stage Sázavafestu

LIVE STREAM z taneční stage Sázavafestu
1. srpna 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Rádia a TV

První celoplošné taneční SeeJay Radio, které vysílá v sítí DAB a také na internetu bude přenášet čtvrteční a páteční DJ sety z Dance-mania.cz Dance Zone na letošním Sázavafestu. A line-up bude skutečně bohatý! Pokud se na samotný festival nedostanete, máte možnost poslouchat už ve čtvrtek 1.8. a v pátek 2.8. celkem 2 přímé přenosy prostřednictvím SeeJay Radia

Třináctý ročník multižánrového a multikulturního festivalu Sázavafest představuje v koprodukci s projektem DANCE-MANIA.CZ druhý ročník taneční stagee festivalu. Po loňském vystoupení Mika Candyse, Sak Noela, Paula Oakenfolda, Dennise Sheperda, Stonebridge, Chrise Sadlera a dalších je rozhodně na co navazovat. Čtvrteční a páteční line-up DANCE-MANIA.CZ Dance Zone na Sázavafestu SeeJay Radio přinese živě z pražského studia ! Ve čtvrtek to bude od 18:00 do půlnoci. V pátek pak bude přímý přenos probíhat od 20:00 až do 5. hodiny ranní. „Během vysílání se posluchači dozvědí stěžejní informace o DANCE-MANIA.CZ Dance Zone.

Představíme interprety, kteří v rámci akce vystoupí, a přidáme spoustu zajímavostí. V pátek 2.8. pak přineseme přímý přenos celého pátečního line-upu. Z toho nejzajímavějšího nabídneme třeba live set STONEFACE & TERMINAL /GER/ nebo JASPER FORKS aka U96 /GER/. Začínáme od 20:00 a pokračujeme až do páté hodiny ranní", prozradil ke speciálnímu vysílání programový ředitel SeeJay Radia Ondřej Látal.


SeeJay Radio bude mít ve Světlé nad Sázavou, kde celý festival probíhá, i svého reportéra a hostesky. V průběhu přímého přenosu se s nimi budou moderátoři telefonicky spojovat a zjišťovat informace o aktuálním dění v taneční „zóně" Sázavafestu. Kromě živých přenosů, se těšte na i na živé sety míchané přímo ve studiu SeeJay Radia, rozhovory a spoustu zábavy. „ Chtěl bych moc poděkovat projektu DANCE-MANIA.cz za ochotu a taky skvělou spolupráci na přípravě přímého přenosu. Jsme jediné rádio, které zvuk z DANCE ZONE přenese éterem svým posluchačům a moc si toho vážíme", dodává Látal.

Více se dozvíte na těchto webech: www.dance-mania.cz, www.seejay.cz, a také na facebook.com/seejayradio.

LIVE STREAM: http://www.seejay.cz/fplayer.php

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS