Registrace

Luno opět koncertuje - oslava bude v Rock Café

Luno opět koncertuje - oslava bude v Rock Café
8. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Jedna z nejpříjemnějších zpráv letošního jara je, že zpěvačka Ema Brabcová se vrátila z dalekých krajin zpět do ČR a Luno hlásí návrat na pódia. Luno, které v loňském roce natočilo album Zeroth a odehrálo v prosinci 2012 poslední koncert, nyní po návratu zpěvačky Emy Brabcové ukončilo svoji koncertní pauzu. Pražští fanoušci se mohou již nyní těšit na koncert 13.6. v klubu Rock Café, kde po boku Luno vystoupí Mono Love a Anniversary in June.

Luno samozřejmě nebude chybět ani na letních festivalech, najdeme je v line-upu Colours of Ostrava, sloveského Grape festivalu a mnohých dalších. „Na koncerty se moc těším," sděluje zpěvačka a frontmanka kapely Ema Brabcová, „moře a exotika má něco do sebe, ale už mi hraní s Luno chybělo." Ema také prozradila, že kromě koncertů se můžeme těšit i na nové EP, které bude připraveno na podzim. Fanoušci tohoto melancholicko-elektrorockového uskupení se tedy určitě mají na co těšit.

Zeroth, album vydané na podzim roku 2012, představilo Luno v nezvykle pestrém rejstříku melancholického elektrorocku. Ema Brabcová a Šmity, kteří spolu již začínali ve skupině Roe-deer, posunuli společně s kytaristou Martynem Starým a bubeníkem Janem Janečko projekt Luno třetím albem zase o kus dál. Zdánlivě jednoduché aranže na albu umocňují atmosféru skladeb tak, aby ještě více vynikl snivý vokál Emy. Přesto nahrávka Zeroth poodhalila zatím netušené polohy jak kapely, tak především právě zpěvačky a autorky Emy Brabcové. Jindy tak „temná" a depresivní kapela se místy projasní a dokáže znít optimisticky, tedy přesněji řečeno „optimisticky" - v mantinelech které sami sobě Luno nastavují.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS