Registrace

MAJK SPIRIT převzal ocenění MTV EMA 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act

MAJK SPIRIT převzal ocenění MTV EMA 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act
13. prosince 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

28. listopadu 2012 se v pražském klubu Roxy konala oslava 3. narozenin hudební a lifestylové televize MTV. U této příležitosti byla také předána cena MTV EMA 2012 v kategorii Best Czech/Slovak Act, která byla udělena slovenskému rapperovi Majku Spiritovi. Ten také v rámci oslav vystoupil s Celeste Buckingam ve společném duetu. Cenu si převzal z rukou české kapely Charlie Straight, která se stala vítězi ve stejné kategorii v letech 2010 a 2011.

Ceny si vážím, protože o ní rozhodli fanoušci. Patří jim tedy můj dík. Už při získání ceny na slovenském Slavíkovi jsem řekl, že Majk Spirit má nejlepší fanoušky. Skutečný úspěch ale pro mě je, když někdo chce i po takových oceněních růst a stávat se ještě lepším umělcem a člověkem. A o to se budu snažit," dodává k ceně Majk Spirit.

A jak hodnotí úspěch svého svěřence jeho manažer, Michal Matejovič? „Majk tento rok tvrdě pracoval. Při koncertování si sahal až na dno svých sil, výsledkem čehož je téměř 200 koncertů za rok. Tato satisfakce je tedy na místě a já mu i touto cestou blahopřeji."

Majk Spirit vydal své aktuální album „Nový človek" 5. listopadu 2012 i digitálně na iTunes https://itunes.apple.com/sk/album/novy-clovek/id576380041 , kde debutoval na 1. místě Album Chart a i téměř po měsíci se stále drží v TOP5.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS