Registrace

Maloskalská, Sychrovská a Benátská Noc 2013

Maloskalská, Sychrovská a Benátská Noc 2013
10. ledna 2013 | Autor: Heas Festivaly Koncerty

Pavel Mikez, pořadatel jednoho z nejznámějších letních hudebních festivalů – Benátská noc – přichází pro rok 2013 s novým konceptem tří hudebních nocí.

Vše odstartuje prvním ročníkem jednodenního festivalu Maloskalská noc (22. 6. 2013), který se bude konat na známém místě v Malé Skále a naváže na zdejší hudební tradici. Potvrzeni už jsou: Richard Müller, Anna K, Jaroslav Uhlíř, pro děti Pískomil se vrací a pro všechny tradiční neckyáda.

Koncert v rámci Sychrovské noci (29. 6. 2013) se odehraje v romantické zámecké zahradě státního zámku Sychrov a jméno interpreta se zatím tají. V minulosti zde vystoupili např. Sinead O´Connor či Apocalyptica.
Závěrečné NOCI pro rok 2013 budou tři večery po sobě patřit 21. ročníku festivalu Benátská noc (26. - 28. 7. 2013).

Benátská noc 2013Benátská noc 2013

Pavel Mikez k programu dodává: „ Chtěli bychom se více zaměřit na formace, které u nás ještě vůbec nehráli. Proto jsme zařadili kapely N.O.H.A., XIII. Století či Peter Bič Projekt. Postupně budeme přidávat další. Plánujeme také velkou herní zónu pro děti a více míst na stanování, což nám umožňuje ve vysoké kvalitě areál ve Vesci u Liberce, kam jsme v letošním roce festival úspěšně přestěhovali".

Do konce tohoto roku stále existuje možnost pořídit si vstupenky na celý program 21. ročníku Benátské noci za 990,-Kč. Do nabídky přibyl nově i omezený počet VIP lístků (100 kusů) zahrnující i luxusní servis (klimatizovaný stan s kobercem s výhledem na hlavní scénu, sedací soupravy, plazmové obrazovky, relaxační lehátka s masáží, bar, raut, osvětlené splachovací toalety, VIP parking, přednostní odbavení samostatným vstupem, pivo, nealko nápoje) za 9 990,-Kč.
Oba typy vstupenek budou k dispozici po omezený čas v předprodejní síti Ticketportal.

Informace naleznete na www.benatskanoc.cz a www.facebook.com/benatskanoc.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS