Registrace

Management Loreen ohlašuje nové datum pražské show!

Management Loreen ohlašuje nové datum pražské show!

Management zpěvačky Loreen se rozhodl přesunout plánované turné na jaro roku 2014. Pražský koncert, původně plánovaný na 4. prosince v klubu Roxy, se proto přesouvá na 13. dubna 2014. Místo konání zůstává stejné - Roxy. Již zakoupené vstupenky zůstávají platné, cena vstupenek je neměnná, mění se pouze datum koncertu.

"Důvodem přesunutí turné je obrovská pracovní vytíženost zpěvačky. Loreen momentálně intenzivně pracuje na nových skladbách a těší se, že v novém jarním termínu již bude perfektně připravená je fanouškům předvést," vyjádřil se management zpěvačky.

Loreen je ve svém rodném Švédsku oblíbenou interpretkou již od roku 2004. Mezinárodního úspěchu se dočkala díky svému vítězství v Eurovision Song Contest 2012. Obdržela mnoho ocenění, její debutové album Heal získalo obrovský komerční úspěch i pochvaly kritiků. Nyní se můžeme již velmi brzy těšit na další album.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS