Registrace

Marek Ztracený a Tomáš Klus na Podzimním O2 SF

Marek Ztracený a Tomáš Klus na Podzimním O2 SF
20. října 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Marek Ztracený a Tomáš Klus vystupují na Podzimním O2 Sázavafestu, který se uskuteční 7. listopadu v pražském Abatonu.

Marek Ztracený a Tomáš Klus vystupují na Podzimním O2 Sázavafestu

Tomáš Klus, který od 22.10. křižuje Českou republiku se svojí koncertní tkaničkou /terminy na www.tomasklus.cz/ <http://www.tomasklus.cz/> , kterou podporuje své nové album Hlavní uzávěr splínu /vyšlo 5.10./ vystoupí kromě svých dvou zcela vyprodaných solových pražských koncertů /26. a 30.10. ve Švandově divadle/ také v pražském Abatonu v rámci Podzimního O2 Sázavafestu.

Na stejné akci vystoupí s aktustickou verzí programu i Marek Ztracený, který právě dokončuje své druhé album s názvem Pohledy do duše. Markovo nové album vyjde 23.11. Akustické vystoupení je specialně připraveno právě pro Podzimní O2 Sázavafest.

Smršť afrických bubnů v podání osmi mladých žen – to je skupina Femaleafrobeat. Hrají na tradiční africké nástroje (dundun, sangban, kenkeni, djembe, yabaru, kirin a další). Jejich vystoupení jsou výbušnou směsí strhujících rytmů a ženské energie, obohacené o taneční choreografie vycházející z kořenů západoafrického tance. To vše, spolu s originálními nástroji a kostýmy, je pro každého diváka netradičním a nezapomenutelným zážitkem. Tento jedinečný zážitek opět přinese Podzimní O2 Sázavafest.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS