Registrace

Marpo, Prago Union a Skyline rozproudí pražský Majáles

Marpo, Prago Union a Skyline rozproudí pražský Majáles
29. dubna 2015 | Autor: Redakce Napařbě.cz Koncerty

Největší studentský hudební festival Majáles v Praze se nezadržitelně blíží. A s ním i nabušený program hiphopovo-elektronické scény Reebok Ventilator Stage. Headlinerem bude Marpo, který už za pár týdnů vydá dlouho očekávanou desku s partou TroubleGang.

Marpo je jednou z nejvýraznějších osobností domácí hiphopové scény. Fanoušci milují jeho energické, ultimátní show a nekompromisní rap. Naposledy se přihlásil úspěšným klipem Všude kde jsem byl. Na pražském Majálesu to Marpo rozproudí na Reebok Ventilator Stage.

Dalším velkým hiphopovým jménem této scény budou Prago Union. Parta kolem rappera a hudebníka Kata pravidelně vyprodává kluby po celé republice a reprezentuje se chytlavými texty. Jako černá a bílá budou stát proti Prago Union liberečtí ATMO, mladí hiphopeři, kteří se o své místo "ve hře" teprve rvou a nutno říct, že velmi úspěšně. Poslední do party hiphopového bloku Reebok Ventilator Stage je Paulie Garand, další hudebník z liberecké líhně.

To Skyline už jsou matadoři, kteří se na domácí elektronické scéně pohybují téměř 20 let! Historicky první koncert odehráli v lednu 1998 jako předkapela Tata Bojs, ten samý rok se objevili i na legendárním festivalu Jelení příkop. Skyline vždy byli a budou především koncertní kapelou, mají za sebou stovky vystoupení a pověst divoké party, která by „rozjela i mrtvého". Ostatně za svá živá vystoupení získali i řadu cen.

Pomyslnou třešničkou na dortu hudební dramaturgie Reebok Ventilator Stage bude koncert skupin Midi Lidi a Monokino Kino. Jejich debutové album Prázdniny z loňského léta se stalo senzací na obou březích řeky Moravy.

Hudba ale není jediný důvod, proč se u tohoto pódia na pražském Majálesu zastavit. Přijďte si vyzkoušet adrenalinový tunel a pokusit se překonat speciální větrný "Ventilator" v legendárních stylových botách Reebok Ventilator. Váš boj "s větrným mlýnem" nafotíme a natočíme a pošleme vám mailem na památku.

Line Up:
14:00 – 14:50 ATMO
15:20 – 16:20 Prago Union
16:50 – 17:50 Skyline
18:20 – 19:25 Marpo
19:55 – 21:00 Paulie Garand
21:45 – 23:15 Midi Lidi + Monikino Kino

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS