Registrace

MasterCard Balaton Sound přidává ještě jedno pódium

MasterCard Balaton Sound přidává ještě jedno pódium
20. června 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Na Balaton Sound doposud byli vždy čtyři pódia, hlavní MASTERCARD MAIN STAGE a tři další ARENA, TELEKOM TERRACE, OTP BANK STAGE. Pro letošek jsme přidali ještě jedno zcela nové! Sziget Lounge - Třicet metrů od břehu se bude nacházet na plovoucím ostrovu, a to přímo vybízí k relaxaci a odpočinku. Jistě si dovedete v tomto horkém počasí představit, jak příjemné to může být.

Sziget Lounche nabídne nejlepší maďarská DJ v žánru deep house, soulful, indie, lounge, ambient, downtempo a nu jazz music. Program bude probíhat od odpoledních hodin až do tří hodin do rána. No a až si odpočnete, tak kousek od Sziget lounge bude umístěn prostor pro vyzkoušení 'extreme sports' - katamarán, mořská kanoistika, surfování atd.


Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS