Registrace

MetalGate Massacre vol.4: připravte se na start!

MetalGate Massacre vol.4: připravte se na start!
6. září 2012 | Autor: Tom4sino Akce v klubech

Vážení přátelé tvrdé muziky, podzim klepe na dveře, a tak přichází čas na každoroční soutěž pro české a slovenské metalové kapely MetalGate Massacre, tentokrát se čtyřkou v názvu. Pokud jste sledovali alespoň jeden z předchozích ročníků, jistě vás nepřekvapí rozdělení soutěže na její registrační a soutěžní část. Co by vás naopak překvapit mohlo, je několik čerstvých novinek.

Registrace pro kapely bude zahájena na oficiálním webu soutěže www.metalgate-massacre.cz dne 15.září 2012. Dále se bude možno, stejně jako i minule, registrovat osobně v prodejně Music City v Praze Vysočanech (stanice metra Českomoravská). Registrace kapel bude ukončena 20. 11. 2012.

Odborná porota ve složení, Dan Pavlík (kytarista a zpěvák z kapely Tortharry), Bouhouš Němec (hudební publicista a moderátor), Jan Johan Filip (hudební redaktor a publicista), Ladislav Oliva (spolupořadatel výročních cen Břitva, člen hard and heavy sekce cen Anděl) a další vyberou z došlých přihlášek šestnáct postupujících.

15. prosince vyhlásíme šťastlivce na našem webu a od 10. ledna začínáme soutěžit ve čtyřech základních kolech. Po té, v průběhu března a dubna 2013, budou následovat dvě semifinálová kola a velké finále. Na soutěžní kola bude jako vždy vstup zdarma!

Oproti loňsku přibude jedna horká novinka a tou je zvláštní kategorie „BigBossova líheň". Jedná se o soutěžní část, do které se mohou hlásit kapely ve věku do 18 let. Tyto kapely se registrují stejně jako ostatní soutěžící, jen do formuláře musí uvést heslo „BigBossova líheň" a kontakt na zákonného zástupce, prostřednictvím něhož budou osloveny. MetalGate garantuje rodičům v rámci odpoledního kola mladých kapel, že bude hlídána konzumace alkoholických nápojů. Čtyři vybrané kapely vystoupí v únoru v klubu Melodka za přítomnosti poroty v čele s Jiřím BigBossem Valtrem, zpěvákem legendární skupiny Root. Vítěz brněnského kola postupuje přímo do semifinále soutěže MetalGate Massacre, které se bude konat v Matrix klubu v Praze na Žižkově.

Metalgate massacre 4

Přímo do dalšího semifinále postupuje také, kromě vítězných kapel ze základních kol a vítěze BigBossovy líhně, Divoká karta. To je kapela, která sklidí nejvíce sms-hlasů od diváků.

O co se soutěží? Hlavní cenou je samozřejmě opět vydání alba včetně nahrávání v dobrém studiu, honorované vystoupení na MetalGate Czech Death Fest 2013, trička od Crystal Productions. Dále pak o vstupenky na MG Czech Death Fest 2013, tekuté ceny, sleva do nahrávacího studia Kocis, poukázky do Music City, Metalshopu a řady dalších.

Ani diváci nezůstanou ošizeni a mohou se rovněž těšit na zajímavé ceny!

Veškeré informace o aktuálním ročníku najdete již nyní na aktualizovaném webu soutěže.

Připravte se, masakr začíná!

www.metalgate.cz
www.metalgate-massacre.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS