Registrace

MetalGate Massacre vol.5: závěrečná bitva na obzoru!

MetalGate Massacre vol.5: závěrečná bitva na obzoru!

V sobotu 5.4.2014 hostil pražský klub Nová Chmelnice druhé semifinálové kolo pátého ročníku soutěže metalových kapel MetalGate Massacre, které přineslo souboj mezi zlínskou death-black metalovou kapelou Draco Hypnalis, metal-crossover uskupením The Revolt z Pelhřimova, nu metal-metalcorovou formací Foursquare z Moravského Písku a turnovským violence-electronica projektem All Friends Dead o postup do velkého finále.

O výsledku kola rozhodovali opět na místě přítomní diváci, sice v menším počtu než minule, ale o to více podporující jednotlivé kapely, a spolu s nimi též odborná porota ve složení: Serpenth (baskytarista Belphegor), Petr Korál (legenda české hudební publicistiky, moderátor Radia Beat a Radia 1), Filip Robovski (baskytarista Kryptor), Pepa Tuháček (hudební publicista a provozovatel webzinu Rocklina.cz) a, za laickou metalovou veřejnost, Vlado (zakladatel iniciativy Extaza).

A verdikt? S celkovým počtem 23 hlasů obsadili první místo The Revolt. Na druhém místě skončili All Friends Dead s 22 hlasy. Třetí příčka připadla Foursquare s 19 hlasy a závěrečné čtvrté místo získali Draco Hypnalis s 10 hlasy.

Do posledního dějství letošního Massacru tedy postupují The Revolt a All Friends Dead!

Přesně tak, pátý ročník MetalGate Massacre je téměř u konce a zbývá už jen jediné, a to rozhodnout, kdo se stane jeho celkovým vítězem, což se takzvaně rozsekne na velkém finále, které proběhne v sobotu 26.4.2014 opět na Nové Chmelnici. V tomto závěrečném střetnutí proti sobě nastoupí DESIRE FOR SORROW, SELF DEFENCE a již zmínění THE REVOLT a ALL FRIENDS DEAD.


Krom toho se můžete těšit též na vystoupení speciálního hosta a to populární pražské crossoverové formace ATARI TERROR!

Pozor, tentokráte začínáme již v 19:00. Klub je pro diváky otevřen od 18:00. Vstup jako vždy zdarma!
Přijďte podpořit své favority! Těšíme se na vás!

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS