Registrace

Metalgate představuje výběrové album "Best of fuck off!!!" legendárních Kryptor

Metalgate představuje výběrové album "Best of fuck off!!!" legendárních Kryptor
12. ledna 2013 | Autor: Heas Hudební alba

Má smysl představovat thrashmetalové zabijáky Kryptor? Pravověrným ctitelům staré školy zajisté ne. Kapela činná již od roku 1987 patří k dědictví toho nejlepšího, co se na české extrémně metalové scéně událo, a dnes je již zaslouženou součástí síně slávy po boku mocných titánů jako jsou například Arakain, Torr, Debustrol. Již dvacet pět let tato horda válcuje thrash ve své nejčistější podobě, nikdy neslevila ze svých zásad a nepřistoupila na žádné kompromisy.

Skupina Kryptor má na kontě řadu koncertů, čtyři alba a několik dem včetně prastarého metalového klenotu „Neřest a ctnost". Nyní je zpět. A rovnou se zlatým pokladem pro všechny fanoušky staré školy poctivého extrému – výběrovým albem „Best of fuck off!!!" při příležitostí pětadvacátého výročí existence kapely. Navíc ve skvělé sestavě!

Album Best of fuck off!!!Album Best of fuck off!!!

Co si pod tím představit? Nic menšího než ortodoxní nahrávku obsahující 17 znovu nahraných thrashových hymen a bonus v podobě několika nových skladeb z kováren producenta Filipa Robovskiho a studií Professional Sound a Faust. Za mikrofonem vás čeká zpěvák kapely Michal Roháček a o bicí se postaral bubeník a chlouba české metalové scény Martin Škaroupka. Na desce vás čekají legendární skladby jako „Vlčí vdova" nebo „Greedpeace" a samozřejmě výbušná nálož dalších slavných hitů z konce osmdesátých let i prvních porevolučních let.

Album vyjde ve formátu digipack na začátku ledna 2013 pod MetalGate Records. Album bude k dostání skrze eshop na webu MetalGate stejně jako na známých distribučních místech, jejichž seznam naleznete tamtéž.

www.kryptor.us
www.metalgate.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS