Registrace

Michal Pavlíček – Srdeční záležitosti

Michal Pavlíček – Srdeční záležitosti

Michal Pavlíček vydává po dvou letech nové 3 CD s názvem Srdeční záležitosti. Album vychází 13. 12. 2010

Po dvou letech od vydání Beatové síně slávy Michala Pavlíčka /double platinové DVD, CD, cena Anděl/, které obsahovalo průřez jeho tvorby od legendárního Pražského Výběru, Stromboli, BSP až po Big Heads, přichází Pavlíček s novým projektem Srdeční záležitosti. Toto jeho dlouho avízované 3 CD obsahuje 33 skladeb, které zobrazují Pavlíčka v jeho širokém autorsko-interpretačním spektru od tvrdého rocku, fusion „kytarovek“, přes akustické balady až po symfonické polohy. Jak Pavlíček sám říká: „Vnímám hudbu jako ničím neohraničený pocit a toto 3 CD je takové mé srdeční menu.“ K Pavlíčkově výpovědi se připojili svými texty Jan Sahara Hedl, Petr Kolečko, Jiří Pokorný a Jáchym Topol. Vedle rytmiky M. Meiera a M. Ivana si pozval i několik hostů, např B. Basikovou, M. Načevu, R. Škarohlída, M. Cimfeho a další. V několika skladbách zazní i symfonický orchestr a sbor Pražské konzervatoře.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS