Registrace

MIDI LIDI VYSTOUPÍ V OPAVĚ

MIDI LIDI VYSTOUPÍ V OPAVĚ
10. září 2012 | Autor: Lela Akce v klubech

14. 9. 2012 v pátek si rozhodně nenechte ujít tuto hudební zvláštnost (a to v dobrém slova smyslu). V klubu ART Vás od 20 hodin nenechá chladnými česká hudební skupina MIDI LIDI s prvky elektro-undergroundu.

Proč právě pozvánka na Midi lidi?

Jsou  pozoruhodní zvláště svými (pro tento žánr nezvyklými) českými texty svých skladeb.

Zpočátku tříčlenný projekt funguje teprve od dubna 2006 a tvoří jej Petr Marek, Prokop Holoubek, Markéta Lisá a další.

Pokud se Vám bude zdát hudba povědomá, jste na správné stopě. Brněnská skupina vytvořila hudbu k filmu Protektor a k dokumentárnímu filmu Český mír. Mimo to vydala i několik desek. Midi lidi mají v průběhu roku mnoho koncertů. Vystupovali i na Slovensku, kde se setkali s dobrými ohlasy.

Takže se máte na co těšit. A pokud Opavu nestihnete, nezoufejte. Koukněte na jejich stránky nebo facebook, který má více než deset tisíc fanoušků, a dozvíte se více.

A poznávací znamení? Několik metrů dlouhé spletence kabelů, počítače a brnění v nohách! Úžasný

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS