Registrace

MIG 21 pokřtí svoje nové album

MIG 21 pokřtí svoje nové album

MIG 21 pokřtí svoje nové album MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo. Stalo se téměř tradicí, že pražská chlapecká pětka tak učiní opět...

MIG 21 pokřtí svoje nové album v pražském Lucerna Music Baru

MIG 21 pokřtí svoje nové album MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo. Stalo se téměř tradicí, že pražská chlapecká pětka tak učiní opět v pražském Lucerna Music Baru – ve středu 22. a ve čtvrtek 23. dubna. Začínat se bude také velmi tradičně a to ve 21:00.

CD MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo si klade za úkol slovy Jirky Macháčka „přelít radost z práce do celé rodiny“. MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo není totiž tradiční MIGovskou nahrávkou. Jde o záznam živého koncertu, kterého se zúčastnilo – naprosto neMIGovské seskupení Letušek a Lesníků (odtud název Lelek). Lelek pod taktovkou dirigenta Tomáše Kirschnera doprovázel kapelu MIG 21 pouze na berounském festival Letorosty (odtud záznam) a ve Velkém sál Lucerny.

Sama kapela MIG 21 ústy velkého performera Jirky Macháčka říká: „Každá písnička má nějaký kouzlo tím, že tam nehraje jen těch pět kluků z MIGu, ale navíc ten třicetičlennej band původně jsme chtěli, aby to znělo jako dechovka, tak nám z toho nějak vylez´swing. Ale kus dechovky se tam dá najít. Je to vlastně takovej guláš, pelmel, těžko se o tom mluví. Spíš bych doporučil poslech.“

MIG 21 se na vás těší na koncertech, které spojí se křtem docela nového CD MIG 21 & Lelek Orchestra Naživo. V Lucerna Music Baru v Praze 22. a 23.dubna.

Lelek Orchestra se také zúčastní, ale pouze jako diváci.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS