Registrace

Miro Žbirka přichystal dva speciální klubové koncerty

Miro Žbirka přichystal dva speciální klubové koncerty

Mira Žbirku a jeho tvorbu netřeba dlouze představovat. V loňském roce dostal ke svému narozeninovému jubileu i možnost nahrávat v legendárním londýnském studiu Abbey Road. Zde vznikla nejen spolupráce, ale i přátelství s britským předním producentem Robem Cassem.

Miro Žbirka ke vzniku projektu nazvaném Abbey Road Nights, na něm spolupracuje právě se zmiňovaným Cassem, dodává: „Myšlenka uspořádat klubový koncert spolu s talenty Abbey Road vznikla vloni v létě, kdy jsem v tomto studiu nahrával. S Robem jsme nejen pracovali, ale i povídali a přicházeli s různými nápady. Výsledkem toho všeho budou právě dva červnové koncerty – ve středu 12. června v pražském Hard Rock Café a ve čtvrtek 13. června v brněnském Semilassu".

Jak budou probíhat ony dva koncertuje Miro Žbirka doplňuje: „ V první části vystoupí naši angličtí hosté Rob Cass (producent a muzikant,zaměstananý v Abbey Road Studios jako "lovec talentů"), Pearse MacIntyre(skvělý kytarista podepsaný právě na nahrávce Love Shines) spolu s osmnáctiletou velmi talentovanou zpěvačkou Emily (vyhrála soutěž talentů v radiu BBC1). Dalším hostem bude liverpoolský muzikant žijící v Praze Ged Maloney se skupinou So Fine. Nakonec nastoupím já spolu s kluky z mojí kapely, ale v upravené akustické formaci a můžete se těšit i na nějaká překvapení."

Jak zní skladba Love Shines Mira Žbirky s místem narození Abbey Road Londýn si nyní můžete poslechnout na vybraných rádiích nebo se podívat na klip zde:Vstupenky na koncerty Abbey Road Night zakoupíte v předprodejní síti www.ticketstream.cz/zbirka

nebo

12.6. Praha – Hard Rock Cafe https://klient.ticketon.cz/717-abbey-road-nights-mira-zbirky-praha

13.6. Brno – Semilasso https://klient.ticketon.cz/719-abbey-road-nights-mira-zbirky-brno

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS