Registrace

Miro Žbirka vydává DVD záznam koncertu Happy Birthday

Miro Žbirka vydává  DVD záznam koncertu Happy Birthday
30. října 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Přesně rok po famózním narozeninovém koncertu Mira Žbirky nazvaném Happy Birthday z pražské O2 areny (8. 11. 2012) vychází na DVD jeho stejnojmenný záznam, který nasnímaly kamery České televize. Koncert s výjimečnou atmosférou, který namístě vidělo na deset tisíc diváků, si budete tak moci v klidu domova znovu vychutnat.

Připomeňme jen, že na zmiňovaný koncert si Miro Žbirka přizval například Laca Lučeniče, jenž s ním vystoupil v úvodní části koncertu, ve které Žbirka zahrál se svojí kapelou. Pomyslný předěl koncertu byl křest jeho unikátního CD boxu obsahujícího všechny alba, které dosud vydal. V druhé části zazpíval za doprovodu Moravské filharmonie Olomouc s dirigentem Adrianem Kokošem. V průběhu koncertu zazněly největší hity Možno sa ti zdá, 22 dní, Biely kvet, Jesenná láska, Zažni, Atlantida, Mám rád, ale i písně od Beatles All You Need Is Love a Hey Jude.

Na bonusovém DVD naleznete 25 největších hitů od sedmdesátých let až po současnost, které v archivu České televize vybral Miro Žbirka sám.


DVD Happy Birthday (v jednom boxu) se bude prodávat za doporučenou cenu 399,-Kč a naleznete na něm:

Disk 1
- Miro Žbirka: Happy Birthday; záznam z koncertu v pražské O2 areně z 8. 11. 2012; stopáž 84 minut

Disk 2
– Miro Žbirka: 25 největších hitů; stopáž 79 minut – Dievčatá; Biely kvet; Atlantída; 22 dni; Ticho; Pozri; Tvár; S tebou je kříž; Ticho - Mesačny svit -S tebou je kríž; Slávou opitý; Kup mi knihu; Katka; Možno sa ti zdá; Leň s ňou; Adriana; Medley (smes); Lets Make a Summer; Mayday; Myslím, že ti rozumiem; Mám rád; Co bolí to prebolí; Cesta zakázanou rychlosťou; Daj mi; Tento song; Tadam dam si dám.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS