Registrace

Mňága a Žďorp začala točit desku

Mňága a Žďorp začala točit desku
6. června 2009 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Krátký článek o skupině Mňága a Žďorp, která hraje alternativní rock. Jak již z nadpisu je jasné, článek seznámí všechny posluchače s nově připravonavým albem.

Valašskomeziříčská kapela Mňága a Žďorp začala v květnu nahrávat v Praze své jedenácté řadové album. Jejím záměrem je, aby obsahovalo patnáct zbrusu nových písniček. Ven již pronikly názvy některých – Zloději života, Den, kdy v Brně hrála ABBA, Fantazie pro němou lyru, Třetí tajemství či S kufrem a se ženou.

Produkce nové desky se ujal Ondřej Ježek. Nahrávání potrvá do konce roku 2009 a album vyjde na jaře roku 2010.

Mňága a Žďorp do té doby vystoupí na letním O2 SázavafestuKácově.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS