Registrace

Možnost přihlásit se na Sázavafest Battle 2012 končí tuto neděli

Možnost přihlásit se na Sázavafest Battle 2012 končí tuto neděli
23. května 2012 | Autor: Redakce Napařbě.cz Festivaly

Zahrát si po boku hlavních hvězd letního Sázavafestu 2012 Kaiser Chiefs nebo Fun Lovin´Criminals touží letos rekordní počet kapel!

Kapely, které stále svou účast v talentové soutěži Sázavafest Battle 2012 zvažují, mají poslední možnost se přihlásit! Uzávěrka přihlášek pro letošní ročník je totiž již tuto neděli 6. května 2012. Do tohoto data se mohou kapely hlásit prostřednictvím stránek www.muzikus.cz. Další šanci pak mladí nadějní hudebníci dostanou zase až za rok!

Všechny přihlášené nahrávky bude hodnotit odborná porota, v níž vedle zástupců organizátorů zasednou hudební publicisté a profesionální muzikanti. Z přihlášených kapel určí dvě, které postoupí přímo na festival a ostatní se v internetovém hlasování utkají o přízeň čtenářů a návštěvníků festivalu. Ti nakonec do programu pošlou další dvě kapely.

Fanouškovské hlasování proběhne od 30. května do 19. června a hlasovat v něm budou moci všichni registrovaní uživatelé serveru Muzikus.cz a Sázavafest.

Více na www.sazavafest.cz nebo www.muzikus.cz

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS