Registrace

Na vydání nové desky Fast Food Orchestra se mohou podílet i fanoušci kapely!

Na vydání nové desky Fast Food Orchestra se mohou podílet i fanoušci kapely!
29. července 2014 | Autor: Redakce Napařbě.cz Hudební novinky

Fast Food Orchestra pokřtí 13. listopadu v Roxy skoro po třech letech novou desku. Inspirací pro více než dvanáct songů byly klukům podle jejich slov moře, pohoda a zábava. K desce jako takové kapela zkrátka postupem času dozrála, stejně jako k současné ucelenější sestavě formace Fast Food Orchestra. Desku bude kapela točit v jednom z nejlepších studií u nás, ve studiu SONO, pod dozorem několika producentů

„Všichni na desce usilovně pracují a věří, že to bude hitparáda pecek. Snažíme se ze sebe vytřískat úplné maximum; umělecky i finančně." směje se frontman kapely Filip Vondrášek, který se společně s ostatními členy Fast Food Orchestra rozhodli natáčet nové album v jednom z nejnákladnějších českých studií. Právě proto se kapela obrátila i na své fanoušky s žádostí o podporu. Ve videu, které je k dispozici na Facebooku Fast Food Orchestra, člen kapely Michal Kučín vyzývá fanoušky, aby se přidali k „zenovému opojení" a podpořili natáčení desky. Koupí originálního trička z limitované edice „Proud ZEN Supporter" tak dostane fanoušek online přístup k ještě nevydanému albu dva týdny před jeho křestem a přispěje tak zároveň na natáčení desky Fast Food Orchestra.

Turné k desce se uskuteční v listopadu a bude zahrnovat deset koncertů v různých destinacích po republice. Turné bude tentokrát o to zajímavější, že bude mezinárodní; kdo však bude hostem Fast Foodů zatím kapela tají.

Trička z limitované edice je možné objednávat na webových stránkách kapely www.fastfoodorchestra.cz.

Odkazy:
Videoklip Karma Holiday - http://www.youtube.com/watch?v=Y39hD1GXfuE
Webové stránky kapely - http://www.fastfoodorchestra.cz
Facebook kapely – http://www.facebook.com/fastfoodorchestra

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS