Registrace

Nasycen míří do finále

Nasycen míří do finále
18. listopadu 2013 | Autor: Redakce Napařbě.cz Akce v klubech

„Asi bude trochu tvrdší, než jsme předpokládali," říká Raven, zpěvák, klávesista a frontman skupiny Nasycen o právě dokončovaném studiovém albu. „Bude široce rozpřažené od ironického šklebu v písni Tra la la, až po romantické Svatohorské zvony." Deska, která ponese pouze jméno kapely Nasycen, bude čítat dvanáct skladeb a oficiálně vyjde v pondělí 25. listopadu, kdy bude také pokřtěna na koncertě v pražské Malostranské besedě

Už předtím 22. listopadu jí ale kapela přiveze na koncert do jihočeského Týna nad Vltavou a 23. listopadu do Sedlčan. Po Praze budou ještě následovat koncertní křty 27. 11. v českobudějovickém klubu Highway 61 a ve čtvrtek 28. 11. ve Zlíně.

Svým způsobem jsme na desce začali pracovat už loni v létě, kdy jsme se pustili do aranžování a zkoušení prvních nových písniček," dodává baskytarista Nasycenu Ilja Kučera ml.; „Většinu z nich jsme pak v průběhu roku postupně zařazovali do našich koncertů. Je tam ale třeba písnička Kruh, kterou kromě nás ještě nikdy nikdo neslyšel nebo naopak nová verze písně Být slepý. Ta původně vyšla už na našem prvním albu Provazochodci. Teď ale zní docela jinak a navíc stále patří k těm nejžádanějším na našich vystoupeních, tak jsme se rozhodli zaznamenat i její současnou podobu."

Obal nové desky skupiny Nasycen vzejde z autorské dílny renomovaného fotografa Jiřího Turka.

Doporuč článek:

Přidat komentář - Nepřihlášený uživatel

Přidávat komentáře na náš web mohou pouze přihlášení uživatelé. Proto se prosím přihlaš pomocí přihlašovacího formuláře. Pokud náhodou ještě nemáš účet na našem webu, tak se neváhej registrovat pomocí registračního formuláře.

Hudební magazín plný hudebních novinek

Hudební magazín Napařbě.cz vznikl již před nějakou dobou, nyní jej však můžeš prohlížet v jeho zcela novém designu, který je mnohem přehlednější a modernější, než kdy dříve. Najdeš zde poutavé hudební články, fotoreporty, recenze, katalog klubů a ještě mnohem víc. S námi Ti rozhodně žádné hudební novinky neuniknou.

Napařbě.cz - odebírej náš obsah

Hudební magazín NaPařbě.cz na Facebooku Facebook Hudební magazín NaPařbě.cz na Twitteru Twitter Hudební magazín NaPařbě na RSS RSS